دوره بازاریابی اینترنتی | دوره های بازاریابی اینترنتی | دوره آموزش بازاریابی اینترنتی

انتخاب یک دوره آموزش بازاریابی اینترنتی خوب و با کیفیت که هزینه مناسبی داشته باشد، دغدغه خیلی از افرادی است که در ابتدای راه هستند، حتی خود من!

اگر می خواهید متخصص بازاریابی اینترنتی و اصطلاحا دیجیتال مارکتر شوید، باید به دنبال بهترین دوره آموزش بازاریابی اینترنتی باشید، چرا که فکر نمی کنم رشته دانشگاهی مشخص و مفیدی در این زمینه وجود داشته باشد!

در این پست قصد دارم بهترین دوره های آموزشی دیجیتال مارکتینگ را از نقطه نظرات مختلف و بصورت کاملا بی طرف، بررسی کنم.

پس با من همراه باشید!

آپدیت شهریور ۹۷ – برای اطلاع از آپدیت بعدی، در خبرنامه عضو شوید. 

چند نکته درباره دوره های آموزش بازاریابی اینترنتی

قبل از اینکه در هر دوره آموزشی بخواهید شرکت کنید، چند نکته فوق العاده مهم وجود دارد که حتما باید به آن توجه کنید. در غیر اینصورت ممکن است زمان و مهمتر از آن هزینه های هنگفتی را به باد بدهید و هیچ چیزی عاید شما نشود!

برخی از موارد مهمی که درباره هر دوره بازاریابی اینترنتی باید به آن توجه کنید :

 • بعضی از دوره های بازاریابی اینترنتی جامع هستند و بعضی دیگر تخصصی. به عنوان مثال در یک دوره ۵۰ ساعت آموزش سئو داده می شود و در دوره دیگر فقط موضوع سئو OffPage موردبحث قرار می گیرد. انتخاب یکی از این دو مورد کاملا بستگی به نیاز شما دارد اما به طور معمول در دوره های تخصصی موارد جزئی تری گفته می شود که شاید مدرس در دوره جامع توجه خاصی به آن نکند.
 • سرفصل های هر دوره آموزشی را به دقت بررسی کنید و برای آن وقت بگذارید. فرض کنید شما نیاز به آموزش یک مبحث خاص در وردپرس دارید و فکر می کنید که فلان دوره جامع آموزش وردپرس این مورد را گفته است اما بعد که دوره را تهیه می کنید می بینید اینطور نیست! پس حتما قبل از تهیه دوره سرفصل های دوره را بررسی کنید.
 • اگر به طور اتفاقی یک دوره آموزشی جذاب در یک وبسایت دیدید که موردنیاز شما بود، سریعا جهت شرکت در آن دوره آموزشی اقدام نکنید! حتما قبل از خرید و پرداخت هزینه، درباره آن موضوع خاص جستجو کنید و با دوره های آموزشی دیگر در این زمینه آشنا شوید.
 • قیمت دوره های آموزش بازاریابی اینترنتی در ایران مبنای مشخصی ندارد. گاها می بینید آموزش کار با میلرلایت در یک وبسایت با قیمت ۲۰۰ هزارتومان به فروش می رسد و در یک وبسایت دیگر آموزش جامع ایمیل مارکتینگ با قیمت ۱۰۰ هزارتومان! نکته ای که وجود دارد این است که معمولا (تاکید می کنم معمولا!) آموزش هایی که گران تر هستند، محتوای با کیفیت تری دارند و دوره های بیش از حد ارزان، معمولا بسیار پیش پا افتاده هستند. البته همیشه استثناهایی وجود دارد که در ادامه به آنها می پردازیم.
 • پشتیبانی دوره یکی از موارد مهمی است که باید به آن توجه کنید. اگر یک دوره تا مدتی پشتیبانی داشته باشد، یک نقطه قوت محسوب می شود و می توانید تا مدت ها سوالات خود را بپرسید و با خیال راحت در آن زمینه به تسلط برسید.
 • سعی کنید در دوره هایی شرکت کنید که ضمانت بازگشت وجه دارند! چرا که حتی اگر مطالب دوره کیفیت خاصی هم نداشته باشد، می توانید هزینه پرداختی را پس بگیرید!

 

اکنون که نکته های لازم و ضروری را گفتم، می خواهم بهترین دوره های آموزش بازاریابی اینترنتی را یک به یک بررسی کنم. با من همراه باشید …

دوره وبمستران هوشمند همیار وردپرس

یکی از دوره هایی که نسبتا شناخته شده است، دوره وبمستران هوشمند همیار وردپرس است.

این دوره مجموعه کاملی از مباحث طراحی سایت به کمک وردپرس، سئو، ایمیل مارکتینگ و سایر موارد موردنیاز برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی است.

هدف اصلی این دوره ارائه تمامی آموزش های موردنیاز برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی است و به همین دلیل آموزش های جامعی را ارائه می کند.

تا بحال ۱۲ نوبت از این دوره آموزشی برگزار شده است. برای شرکت در دوره وبمستران هوشمند همیار وردپرس کلیک کنید.

مشخصات دوره

 • هزینه فعلی : حداقل ۶ میلیون تومان (طبق آخرین اطلاعات من!)
 • مدرس دوره : علی حاجی محمدی – امیر عصاری
 • زمان دوره : ۸۶ ساعت

تجربه شخصی

من به شخصه در این دوره آموزشی شرکت کردم. اگر نظر من را بخواهید، این دوره را به هیچ عنوان توصیه نمی کنم!

این دوره آموزشی با توجه به هزینه فوق العاده زیادی که دارد، حاوی مباحث خیلی ارزشمندی نیست و بنظر من مباحث خیلی ابتدایی در آن تدریس می شود.

شاید برای راه اندازی یک کسب و کار و یک فروشگاه اینترنتی معمولی کافی باشد اما برای یک کسب و کار حرفه ای خیر! (حداقل برای من نبود و مجبور شدم در دوره های بیشتری شرکت کنم و آموزش های بیشتری ببینم.)

 • درضمن یکی از عزیزان در انجمن وبمستر خاکستری سوالی در همین رابطه پرسیده اند و درباره کیفیت دوره وبمستران هوشمند سوال کرده اند که می توانید نظرات و پاسخ ها را بخوانید.

دوره جامع بازاریابی در اینستاگرام وبمستر خاکستری

وبمستر خاکستری که معرف حضور شما عزیزان هست و همین وبسایتی است که دارید مقاله آن را می خوانید!

من در وبمستر خاکستری تاکنون تنها یک دوره آموزشی جامع تولید کرده ام و آن دوره جامع بازاریابی در اینستاگرام است.

دوره جامع بازاریابی در اینستاگرام برآیندی از تمامی دوره های اینستاگرام مارکتینگ ایرانی (مانند دوره همیار وردپرس و دوره احمد کلاته) و همچنین دوره های انگلیسی زبان است و به جرات می توان گفت کامل ترین دوره به زبان فارسی است.

برای شرکت در دوره جامع بازاریابی در اینستاگرام وبمستر خاکستری کلیک کنید.

مشخصات دوره

 • هزینه فعلی : ۹۹ هزارتومان
 • مدرس دوره : نیما حسن زاده
 • زمان دوره : ۱۰ ساعت

تجربه شخصی

طبیعتا صحیح نیست که درباره دوره آموزشی که توسط خود من تولید شده است، نظر بدهم اما می خواهم چند مورد را به شما بگویم.

هزینه این دوره در مقایسه با سایر دوره هایی که در ایران به زبان فارسی وجود دارد، بسیار به صرفه تر است. (دوره های مشابه قیمتی بیش از ۲۰۰ هزارتومان دارند.)

همچنین به این نکته نیز توجه کنید که هیچ مبحثی در دوره های دیگر وجود ندارد که در این آموزش گفته نشده باشد.

البته این دوره شامل تجربیات شخصی من در فروش کالاهای فیزیکی مختلف (از جمله قلیون!) در اینستاگرام نیز هست.

همچنین این نکته را فراموش نکنید که این دوره ضمانت ۱۱۰% بازگشت وجه و پشتیبانی مادام العمر دارد!

برای شرکت در دوره جامع بازاریابی در اینستاگرام وبمستر خاکستری کلیک کنید.

دوره نخبگان وبمستر احمد کلاته

دوره نخبگان وبمستر مدرسه بازاریابی اینترنتی به تدریس احمد کلاته ، تقریبا شامل همان مباحث دوره وبمستران هوشمند می باشد.

البته این دوره آموزشی بیشتر به شکل غیرحضوری است و پس از اینکه ویدیوهای دوره را دیدید، در دورهمی های مختلف با مباحث مختلف شرکت می کنید. دورهمی هایی با موضوعاتی مانند ویدیو مارکتینگ، تبلیغات اینترنتی و …

تا بحال ۵ دوره از این دوره آموزشی برگزار شده است. برای شرکت در دوره نخبگان وبمستر مدرسه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید.

مشخصات دوره

 • هزینه فعلی : ۲٫۲۸۰ تا ۲٫۹۸۰ میلیون تومان
 • مدرس دوره : احمد کلاته (+ سایر متخصصین و مدرسان دورهمی ها)
 • زمان دوره : ۹۶ ساعت

تجربه شخصی

آقای احمد کلاته یک دوره رایگان نخبگان وبمستر در وبسایت خود دارد که آموزش های نسبتا خوب و با ارزشی در آن وجود دارد.

اما نکته ای که درباره آموزش های آقای کلاته وجود دارد این است که پس از دیدن چند ویدیو و خواندن چند مقاله در سایت ایشان، به وضوح حس می کنید که دیگر نکته جدیدی در مطالب آموزشی ایشان وجود ندارد و صرفا همان مطالب قدیمی و تکراری به بیان های مختلف بازگو می شود.

بنابراین بعد از تهیه کردن چند دوره تخصصی و کوچک ایشان که در وبسایت مدرسه بازاریابی اینترنتی وجود دارد، متوجه تکراری بودن مطالب می شویم.

به همین دلیل شرکت در این دوره آموزشی را توصیه نمی کنم. البته شخصا در این دوره شرکت نکرده ام و تجربه ای ندارم.

دوره جادوی سئو مدیر وب

دوره جادوی سئو مدیر وب یکی از شناخته شده ترین و معتبرترین دوره های آموزش جامع سئو می باشد.

تقریبا می توان گفت مهم ترین دوره آموزش بازاریابی اینترنتی که وبسایت مدیر وب بر روی آن تاکید و تمرکز دارد، همین دوره آموزشی می باشد.

البته فعالیت کلی این وبسایت در زمینه آموزش راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی است و آموزش های دیگری در زمینه های دیگر راه اندازی کسب و کار و یا بازاریابی اینترنتی نیز دارد.

برای شرکت در دوره جامع جادوی سئو مدیر وب کلیک کنید.

مشخصات دوره

 • هزینه فعلی : ۳ میلیون تومان
 • مدرس دوره : مهران منصوری فر
 • زمان دوره : ۴۰ ساعت

تجربه شخصی

من شخصا در این دوره آموزشی شرکت نکرده ام و اطلاعاتی از نحوه بیان و کیفیت محتوایی که در آن ارائه می شود ندارم، البته که سرفصل ها و محتوای این دوره آموزشی را می توان در صفحه مربوطه دید.

اما از یک روش می توان فهمید که محتوای آموزشی این دوره با کیفیت هست یا نه!

برای اینکار باید ببینید خود وبسایت مدیر وب در کلمات کلیدی مرتبط چه رتبه ای در نتایج گوگل کسب کرده است.

خود آقای مهران منصوری فر لیستی از کلماتی که با آن ها در صفحه اول گوگل قرار دارند را منتشر کرده است اما من می توانم چند نمونه از مهم ترین آنها را بازگو کنم :

 • فروشگاه آنلاین
 • سوپرمارکت آنلاین
 • کسب و کار اینترنتی

بنابراین با توجه به این استدلال می توان تا حدودی متوجه شد که کیفیت این دوره آموزشی بالاست و می توانید آن را به عنوان یکی از بهترین دوره های آموزش سئو انتخاب کنید.

دوره جامع ۵۰ ساعته سئو مدیران سایت

دوره جامع ۵۰ ساعته سئو مدیران سایت به تدریس آقای امین هاشمی و مسعود الوهیمی نیز یکی از بهترین دوره های آموزش سئو می باشد.

مدرسان این دوره ادعا دارند که در تمامی دوره های آموزش سئو شرکت کردند و مجموع تمامی مطالب به اضافه تجربه های شخصی شان را در این دوره گردهم آورده اند.

مدیران سایت یکی از وبسایت هایی است که به تازگی شروع به فعالیت کرده است اما موسسان آن تجربه زیادی در زمینه سئو دارند.

تمرکز اصلی این وبسایت بر روی آموزش سئو می باشد اما بجز آن، آموزش های فوق العاده با کیفیت و رایگانی نیز در سایر حوزه های دیجیتال مارکتینگ منتشر کرده اند.

برای شرکت در دوره جامع ۵۰ ساعتی سئو مدیران سایت کلیک کنید.

مشخصات دوره

 • هزینه فعلی : ۹۸۰ تا ۱٫۴۸۰ هزارتومان
 • مدرس دوره : امین هاشمی ، مسعود الوهیمی
 • زمان دوره : ۵۰ ساعت آموزش سئو + ۵۰ ساعت آموزش دیجیتال مارکتینگ + ۴۰ ساعت آموزش وردپرس

تجربه شخصی

من یکی از طرفداران آقای امین هاشمی هستم. ایشان آموزش های فوق العاده با کیفیت را به صورت رایگان ارائه می کنند و قطعا از این لحاظ الگوی من و وبمستر خاکستری هستند!

به همین دلیل شخصا در این دوره آموزشی شرکت کردم و تنها دوره آموزشی است که می توانم آن را تضمین کنم! (البته ضمانت بازگشت وجه نمیکنم 😊)

یکی از مزایای این دوره آموزشی این است که هزینه بسیار پایین تری از سایر دوره ها دارد و مطالب آن نیز بنظر از سایر دوره ها کامل تر است.

همچنین یک نقطه قوت دیگر این دوره آموزشی این است که علاوه بر آموزش های سئو، ۵۰ ساعت آموزش دیجیتال مارکتینگ و ۴۰ ساعت آموزش طراحی سایت با وردپرس نیز به صورت رایگان به شما هدیه می دهند!

من توصیه میکنم کسانی که می خواهند طراحی سایت با وردپرس را یاد بگیرند، بجای دوره هایی مانند وبمستران هوشمند یا نخبگان وبمستر ، در این دوره شرکت کنند. چرا که هم هزینه کمتری پرداخت می کنند و هم آموزش تخصصی سئو که یک مبحث فوق العاده مهم است را دریافت می کنند.

دوره بازاریابی دیجیتال نوین

دوره بازاریابی دیجیتال نوین امسال برای اولین بار برگزار می شود.

وبسایت نوین یکی از بهترین وبسایت های ایرانی در زمینه تولید محتوای آموزشی در حیطه دیجیتال مارکتینگ است و مدرس این دوره آقای سعید رهبری، مدیر آژانس دیجیتال مارکتینگ نوین است که تجربه زیادی در این زمینه دارد.

این دوره بازاریابی اینترنتی به طور کامل به تمامی مباحث دیجیتال مارکتینگ می پردازد و هدف نهایی این دوره این است که شما را به یک متخصص در این زمینه تبدیل کند.

برای شرکت در دوره بازاریابی دیجیتال نوین کلیک کنید.

مشخصات دوره

 • هزینه فعلی : ۲٫۹ میلیون تومان (غیرحضوری) – ۴٫۹ میلیون تومان (حضوری)
 • مدرس دوره : سعید رهبری
 • زمان دوره : ۸۷ ساعت

تجربه شخصی

آقای سعید رهبری، مدرس این دوره یکی از معدود افرادی است که بنظر من در کارشان حرفه ای هستند!

همچنین وبسایت نوین نیز یکی از معدود وبسایت هایی است که در زمینه بازاریابی اینترنتی به خوبی عمل کرده است و محتواهای آموزشی مختلفی در این زمینه تولید کرده است.

بنابراین من اینطور فکر می کنم که این دوره آموزشی کیفیت خوبی خواهد داشت.

البته چون هزینه این دوره آموزشی تا حدودی بالاست، شاید خیلی از افراد رغبتی برای شرکت در این دوره آموزشی نداشته باشند. اما باید گفت اگر این دوره بتواند خروجی های متخصص در زمینه دیجیتال مارکتینگ داشته باشد، هزینه آن به نسبت خوب است.

البته از آنجایی که دوره بازاریابی دیجیتال نوین امسال برای اولین بار برگزار می شود، نمی شود نظر قطعی درباره آن داد و باید دید بازخوردها چگونه است.

دوره سئو OffPage و لینک سازی حرفه ای سئوروز

دوره سئو OffPage و لینک سازی حرفه ای سئوروز یک دوره تخصصی سئو خارجی است که توسط آقای محسن طاوسی مهیا شده است.

مدرس این دوره تاکید دارد که این آموزش برخلاف سایر دوره های آموزش سئو، به مباحث کلیشه ای نمی پردازد و موارد جدید و کاربردی را بیان می کند!

وبسایت سئوروز محتواهای رایگانی در جهت آموزش سئو تولید کرده است و تنها دوره آموزشی این وبسایت که نیاز به پرداخت هزینه دارد، همین دوره سئو OffPage می باشد.

برای شرکت در دوره سئو OffPage و لینک سازی حرفه ای سئوروز کلیک کنید.

مشخصات دوره

 • هزینه فعلی : ۴۷۰ هزارتومان
 • مدرس دوره : محسن طاوسی
 • زمان دوره : ۲ ساعت

تجربه شخصی

من شخصا در این دوره آموزشی شرکت کردم و اگر بخواهم از نظر کیفیت و جدید بودن مباحث این آموزش به آن نمره ای بین ۰ تا ۱۰ بدهم، نمره ۶ را می دهم.

یکی از نقاط ضعف این آموزش بی نظم بودن ترتیب ارائه مباحث است که بنظر من می توانستند مطالب را بهتر دسته بندی کنند تا یادگیری بهتر صورت گیرد.

۸۰% مباحث این دوره آموزشی تکراری است و در دوره های دیگر نیز یافت می شود. بنابراین این ادعا که در این آموزش نکات ۱۰۰% جدید و کاربردی مطرح می شود، صرفا شعار تبلیغاتی است.

اما همان ۲۰% مباحث جدیدی که در این دوره مطرح می شود، اصول نسبتا جدیدی است که در کمتر دوره ای به آن اشاره شده است. البته این موارد هنوز اثبات نشده و صرفا در حد نظریه مطرح می شوند.

بنظر من با توجه به حجم و کیفیت محتوای این دوره آموزشی، هزینه آن مقداری بالاست! بنابراین اگر می خواهید صبر کنید تا با یک تخفیف ویژه آن را دریافت کنید.

دوره ستارگان ایمیل مارکتینگ مدیر سبز

دوره ستارگان ایمیل مارکتینگ مدیر سبز یکی از کامل ترین دوره های آموزش ایمیل مارکتینگ به زبان فارسی است.

آقای ژان بقوسیان ، مدرس این دوره و همچنین موسس وبسایت مدیر سبز هستند که به آموزش های با کیفیت شان مشهور هستند.

برای شرکت در دوره ستارگان ایمیل مارکتینگ مدیر سبز کلیک کنید.

مشخصات دوره

 • هزینه فعلی : ۲۹۰ هزارتومان
 • مدرس دوره : ژان بقوسیان
 • زمان دوره : ۸ ساعت

تجربه شخصی

من شخصا در این دوره آموزش بازاریابی اینترنتی و ایمیلی شرکت کرده ام و از آن راضی بودم. البته من این دوره را در نمایشگاه الکامپ و با تخفیف ۴۰% تهیه کردم.

مباحث این دوره بسیار کامل هستند و موارد مربوط به ایمیل مارکتینگ را از سطح مبتدی تا پیشرفته توضیح می دهند.

با اطمینان می گویم که اگر می خواهید تمامی مباحث مربوط به ایمیل مارکتینگ را به صورت کامل و جامع یاد بگیرید، این دوره بهترین گزینه پیش روی شماست.

 

دوره ستارگان دیجیتال مارکتینگ آکادمی گرشا

[تبلیغاتی]

دوره ستارگان دیجیتال مارکتینگ ایران آکادمی گرشا یکی دیگر از دوره های جامع آموزش دیجیتال مارکتینگ می باشد که با رویکردی متفاوت، تمامی مباحث بازاریابی اینترنتی را آموزش می دهد.

به گفته مدرس این دوره، آقای احسان خواجوی، این دوره آموزشی بصورت سه بعدی ارائه شده است، به این معنی که مباحث کلاس فقط توسط مدرس بصورت متکلم الوحده بیان نمی شود بلکه کلاس همراه با کار گروهی، تمرین های عملی، بحث و مشارکت دانشجویان و پشتیبانی آموزشی برگزار خواهد شد. در واقع در طراحی متد تدریس این دوره سعی شده است تا از تئوری گویی و آموزش یک طرفه مدرس خودداری شده و سبک جدید و تعاملی آموزش عملی دیجیتال مارکتینگ را پیاده سازی و اجرا کند.

درضمن اگر می خواهید در این دوره شرکت کنید، حتما باید در آزمون ورودی آن پذیرفته شوید!

برای شرکت در ستارگان دیجیتال مارکتینگ آکادمی گرشا کلیک کنید.

مشخصات دوره

 • هزینه فعلی : ۲٫۸ میلیون تومان ( + ۱ میلیون تومان تخفیف ) : ۱٫۸ میلیون تومان
 • مدرس دوره : احسان خواجوی
 • زمان دوره : ۶۶ ساعت

 

دوستان امیدوارم این مقاله براتون مفید بوده باشه.
حتما اگر دوره آموزش بازاریابی اینترنتی دیگه ای میشناسین که بنظرتون میتونه توی این لیست جا بگیره، تو کامنت بنویسین.

19 پاسخ
  • نیما حسن زاده
   نیما حسن زاده گفته:

   بله قطعا جامع نیست! چون هر دوره ای که باهاش آشنایی داشتم رو میتونستم تحلیل کنم.
   البته این مقاله هم مثل تمامی مقاله های وبمستر خاکستری، آپدیت خواهد شد!

   پاسخ
 1. ایمانی
  ایمانی گفته:

  سلام من هم تو دوره سئو کار حرفه ای همیار وب شرکت کردم. خواستم رضایت خودم رو از محتوای ارائه شدش بگم ولی متاسفانه کیفیت صدای بعضی از قسمت پایینه

  پاسخ
   • wpbaran
    wpbaran گفته:

    من هم در دوره سئو کار حرفه ای همیار وب با تخفیف شرکت کردم که جدیدا قیمتش شده ۵۸۰
    به نظر من این دوره یک دوره مبتدی تا متویط برای شروع سئو هست و اصلا به عنوان دوره جامع یا به قول خودشون سئوکار حرفه ای روش حساب نکنید. حتی برای دریافت آپدیت به من گفتن این اپدیت فقط برای کسانی هست که با هزینه اصلی خرید کردند و البته اپدیت را برام ارسال کردند.
    در مجموع با هزینه قبلی و تخفیف از دوره راضی بودم ولی با افزایش قیمت اصلا توصیه نمیکنم. مگر با تخفیف های اینده تهیه کنید.
    موفق باشید

    پاسخ
  • نیما حسن زاده
   نیما حسن زاده گفته:

   بله درسته!
   ولی میتونم این تضمین رو بهتون بدم که اگه دوره مناسبی رو انتخاب کنین و خوب مهارت یاد بگیرین و تجربه کنین، نهایتا میتونین ظرف یکی دوماه این مبلغ رو دربیارین!
   حتی مثل من چندبرابرشو! 🙂

   پاسخ
 2. سیدمحمود
  سیدمحمود گفته:

  سلام نیما عزیز
  در مورد دوره وبمستران هوشمند به نظر من مسیر راه را مشخص می کنند و در مورد دوره نوین به نظر من، سعید رهبری یکی از حرفه ای ترین افراد برای دیجیتال مارکتینگ است و قطعا دوره نوین میتواند دوره موثری باشد.

  پاسخ
  • نیما حسن زاده
   نیما حسن زاده گفته:

   سلام به سیدمحمود عزیز 🙂
   بله دقیقا منم حس میکنم وبمستران هوشمند یجورایی فقط استارت کار رو برات میزنه و برای همین نظرم اینه که با این مبلغ بالا نمیارزه!
   در مورد آقای سعید رهبری هم که موافقم !

   پاسخ
 3. محمدرضا اسدی
  محمدرضا اسدی گفته:

  سلام
  مطلب بسیار جالبی بود. من توی هیچ کدوم از این دوره ها شرکت نکردم ولی تابستون توی دوره سئو آکادمی وبسیما شرکت کردم و بنظرم خیلی عالی بود. همه مباحث به صورت دقیق و با مثال مطرح میشد و پیوستگی محتوا و ارائه مدرس خیلی خوب بود.
  پیشنهاد میکنم این دوره رو هم به لیست پیشنهادیتون اضافه کنید.

  پاسخ
  • کرمعلی
   کرمعلی گفته:

   با سلام و خسته نباشید من قبلا عضو سایت شما شده بودم واز آموزش سئوی شما استفاده کرده بودم ولی نمیدونستم مطالبی به این خوبی رو هم جمع آوری کردید خیلی وقت بود به دنبال این مطالب بودم لطفا از طریق ایمیل در مورد مطالب دیگه سایتتون هم اطلاع رسانی کنید خیلی خوب بود ممنون باز هم در مورد تحلیل دورها ی آموزشی بنویسید.سپاس

   پاسخ
   • نیما حسن زاده
    نیما حسن زاده گفته:

    سلام دوست عزیز، خیلی خوشحالم که مطالب سایت براتون مفید بوده.
    بله حتما از طریق ایمیل هم اطلاع رسانی می کنیم منتهی فعلا امکانش نیست.
    از ماه آینده حتما

    پاسخ
 4. علی
  علی گفته:

  مررررررررررررسی از این همه اطلاعات خوبتون
  کاملا حوابمو گرفتم که تو چه دوره ای شرکت کنم
  ممنونم

  پاسخ

تعقیب

 1. […] حتما بخوانید : معرفی بهترین دوره های آموزش بازاریابی ای… […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *