ربات اینستاگرام به عقیده شخصی من یکی از بهترین یافته های بشر است! اگر از بهترین ربات های اینستاگرام استفاده کرده باشید به معنای واقعی حرف من پی می برید.

ربات اینستاگرام سیستمی است که کنترل بعضی از اعمال اکانت اینستاگرام شما را به دست می گیرد و سبب افزایش فالوور اکانت اینستاگرام شما می شود.

اگر در گوگل عبارت ربات اینستاگرام را سرچ کنید، ربات های زیادی را مشاهده می کنید که انتخاب آنها را سخت می کند. در این مطلب قصد دارم به بررسی بهترین ربات ها بپردازم و اندکی بیشتر درباره این ربات ها با یکدیگر صحبت کنیم و بتوانیم بهترین ربات اینستاگرام را انتخاب کنیم.

در ضمن توصیه می کنم حتما دوره آموزشی کار با ربات اینستاگرام را تهیه کنید و بصورت تخصصی در این زمینه آموزش ببینید!

آپدیت خرداد ۹۸ – برای اطلاع از آپدیت بعدی، در خبرنامه عضو شوید.

ربات اینستاگرام چیست؟

در جواب این پرسش که ربات اینستاگرام چیست باید بگویم ربات های اینستاگرام سیستم هایی هستند که کنترل بعضی از اعمال اکانت اینستاگرام شما را برعهده می گیرند و در زمانی که شما آنلاین نیستید، در حال فعالیت است. بگذارید بیشتر توضیح بدهم!

شما برای افزایش فالوور پیج اینستاگرام خود، ناچارید که فعالیتی به غیر از پست گذاشتن داشته باشید. برای مثال شما باید پست های دیگران را لایک کنید، برایشان کامنت بگذارید و … . در این زمینه تکنیک هایی نیز وجود دارد که چگونه با استفاده از لایک کردن پست ها در هشتگ های مختلف، مخاطب جذب کنیم. توضیح کامل این تکنیک را می توانید در مقاله «جذب مخاطب با استفاده از هشتگ در اینستاگرام» بخوانید و یاد بگیرید.

همچنین شما باید اقدام به فالو / آنفالو پیج های هدف و مخاطبان خود بکنید تا سرعت رشد فالوورهایتان بیشتر و بیشتر شود.

اما نکته ای که در اینجا وجود دارد این است که برای مثال، فالو / آنفالو بیش از حد در یک بازه زمانی معین به طور قطع منجر به بسته شدن اکانت شما می شود و بنده این را شخصا تجربه کرده ام!
همچنین اگر زیادی کامنت بگذارید و آن کامنت ها اسپم نیز باشند، اکانت شما به علت اسپم شناخته شدن، باز هم امکان بسته شدن آن وجود دارد. (توصیه میکنم مطلب «کامنت های اسپم اینستاگرامی ممنوع!» را حتما بخوانید.)

ربات های اینستاگرامی اینجا به کمک ما می آیند! کار ربات اینستاگرام این است که کنترل پیج شما را در دست می گیرد و عملیاتی مانند فالو / آنفالو ، لایک کردن پست ها، کامنت گذاشتن برای پست ها، دایرکت دادن خودکار به افراد و … را برای شما انجام می دهد. درضمن این فعالیت ها را به گونه ای انجام می دهد که اینستاگرام اکانت شما را نبندد! یعنی این فعالیت ها را در بازه های زمانی مناسب به تعداد مناسب انجام می دهد و اینستاگرام هیچوقت شما را به عنوان یک پیج اسپم شناسایی نمی کند و می توانید با خیال راحت افزایش فالوور پیج خودتان را تماشا کنید!

بهترین ربات اینستاگرام | بهترین ربات های اینستاگرام | معرفی ربات اینستاگرام

برای مشاهده تصویر در سایز اصلی، بر روی آن کلیک کنید.

ساخت ربات اینستاگرام

ساخت ربات اینستاگرام یا برنامه نویسی و نوشتن ربات اینستاگرام شاید برای همه کاربران امکان پذیر نباشد! همانطور که همه افراد قادر نیستند اقدام به طراحی سایت بکنند.

بنابراین بجای نوشتن ربات اینستاگرام و ساخت ربات اینستاگرامی بهتر است از ربات های موجود استفاده کنیم.

اما شاید فکر کنید که ربات های اینستاگرامی پاسخگوی نیازهای شما نخواهند بود و امکانات لازم و کافی را ندارند. باید بگویم که کاملا در اشتباه هستید!

اغلب ربات ها به عبارتی یک ربات همه کاره اینستاگرام هستند و کارهای بسیاری برای شما انجام می دهند که حتی شاید به ذهن خودتان هم خطور نکرده باشد.

بنابراین فکر ساخت ربات اینستاگرام را از سرتان بیرون کنید چرا که نه صرف مالی و زمانی دارد و نه عقلانی است.

بجای آن می توانید از ربات های اینستاگرامی موجود که قابلیت های فوق العاده ای هم دارند، استفاده کنید.

معیار انتخاب بهترین ربات اینستاگرام

برای انتخاب بهترین ربات های اینستاگرام باید معیارهای مختلفی را مورد بررسی قرار داد.

وقتی می خواهید برای پیج اینستاگرام خود یک ربات انتخاب کنید، این بدین معنی است که پیج شما برای شما اهمیت دارد! پس باید به دقت یک ربات را انتخاب کنید.

درواقع هنگامی یک ربات جز بهترین ربات های اینستاگرام برشمرده می شود که معیارهای زیر را داشته باشد :

۱) امنیت

شاید مهمترین نکته در انتخاب یک ربات برای پیج اینستاگرام، این است که امنیت داشته باشد.

شما یوزر، ایمیل و پسورد خودتان را دارید به یک شخص سوم می سپارید و بنابراین این نکته خیلی مهم است که منبع و سایت موردنظر، مورد اعتماد باشد چون می تواند پیج شما را همیشه از دست شما خارج کند.

۲) امکانات

امکانات یک ربات در درجه بعدی، اهمیت زیادی دارد. شما باید بتوانید از روش های مختلف برای خودتان فالوور جذب کنید. اگر یک ربات صرفا با فالو / آنفالو برای شما فالوور جذب کند، سرعت جذب شما بسیار پایین خواهد بود.

شما باید از یک ربات همه کاره اینستاگرام استفاده کنید تا عملیات مختلفی را برای شما انجام دهد، برای مثال اگر یک ربات بتواند برای شما لایک کند، کامنت بگذارد، دایرکت بدهد و … ، سرعت جذب فالوور شما را به شدت افزایش می دهد و فعالیت های اکانت شما طبیعی تر نیز بنظر می رسد.

۳) تجربه کاربری

تجربه کاربری و آسان بودن کار با ربات نیز یکی از مواردی است که باید برای شما مهم باشد.

تنظیمات ربات باید قابل فهم باشند و بتوانید آنها را مطابق دلخواه خود تنظیم کنید. برخی ربات ها، تنظیمات اضافی را حذف می کنند تا تجربه کاربری بهتری به کاربر ارائه بدهد اما بعضی دیگر، با بهینه سازی تنظیمات، پنل کاربری بسیار راحت و آسانی در اختیار شما قرار می دهد.

۴) هزینه

خیلی از افراد می پرسند بهترین ربات اینستاگرام رایگان چیست؟ باید بگویم ربات اینستاگرام رایگان نداریم!

برای خیلی از کاربران، هزینه ربات ها فاکتوری بسیار مهمتر از ۳ فاکتور قبلی است. اما باید بگویم که هزینه و پلن های تمامی ربات ها تقریبا یکسان است.

همه ی ربات ها ۳ روز تست رایگان دارند و هزینه اشتراک ماهیانه آنها ۵۰ هزارتومان است. بنابراین این مورد خیلی تفاوتی ندارد و سعی کنید با توجه به ۳ معیار قبلی، یک ربات اینستاگرام برای پیج خود انتخاب کنید.

بررسی موردی بهترین ربات های اینستاگرام

اگر در گوگل عبارت « ربات اینستاگرام » را سرچ کنید، موارد زیادی برایتان نمایش داده می شود که اکثر آنها را من شخصا تست کرده ام.

اکنون در این بخش می خواهم به معرفی بهترین ربات های اینستاگرامی بپردازم. امیدوارم برای شما مفید باشد.

اینستاربات (InstaRobat)

همانطور که می دانید، من مدتی است فعالیت کمتری در اینستاگرام داشته ام اما از کاربران زیادی درباره اینستاربات شنیده ام!

یکی از مزایای فوق العاده این ربات نسبت به بقیه ربات های اینستاگرام، پشتیبانی قوی آن است. در واقع همانطور که می دانید، پلتفرم اکثر ربات های اینستاگرامی یکسان بوده و کارایی آنها شبیه یکدیگر است اما چیزی که سبب تفاوت میان آنها می شود، پشتیبانی قوی است.

بنابراین اگر می خواهید یک ربات بی دردسر برای پیج اینستاگرامی خود انتخاب کنید، فکر می کنم اینستاربات انتخاب خوبی باشد.

اینستاساز (InstaSaz)

اینستاساز یکی از بهترین ربات های اینستاگرام و یک ربات پیشرفته اینستاگرام بود(!) که من به شخصه بعد از استفاده از امکانات آن در تست رایگان، بسیار ترغیب شدم تا اشتراک یک ماهه آن را خریداری کنم.

اینستاساز قابلیت های متنوعی را در اختیار شما می گذارد. برای مثال قابلیت لایک کامنت که تقریبا جدید بوده و کمتر رباتی دارای این ویژگی است. همچنین قابلیت انتخاب هشتگ، موقعیت جغرافیایی و اکانت هدف نیز از قابلیت های بسیار مفید این ربات است.

اما متاسفانه این ربات اینستاگرام از لحاظ پشتیبانی به شدت ضعیف شده است، به گونه ای که بسیاری از کاربران به من پیام هایی می دهند مبنی بر اینکه اصلا حتی یک تیکت را هم جواب نمی دهند!

متاسفانه من در دوره ویدیویی کار با ربات اینستاگرام مباحث را به کمک ربات اینستاساز آموزش داده ام اما توجه کنید که این موضوع به معنی تضمین کردن این ربات توسط من نیست!

روبوکلیک (RoboClick) و اینستاگرام بات (InstagramBot)

ربات های روبوکلیک و اینستاگرام بات هر دو یک پلتفرم هستند! اگر در این دو ربات ثبت نام کنید و اکانت خود را در یک کدام از آنها وارد کنید، می بینید که اکانت شما در سایت دیگر نیز ثبت شده است! درباره این موضوع اطلاع خاصی ندارم که چرا اینگونه است اما احساس خیلی خوبی به شخص نمی دهد!

اما جدای از این موضوع، امکانات این ربات هم خیلی خوب و مفید است. این ربات نیز قابلیت انتخاب هشتگ، موقعیت جغرافیایی و کاربران هدف را دارد.

اما برخلاف اینستاساز، قابلیت لایک کامنت را ندارد که بنظر من یک امتیاز کمتر را از آن خود می کند.

ربات همه کاره اینستاگرام | ربات کامنت اینستاگرام | ربات آنفالو اینستاگرام | بهترین ربات های اینستاگرامی

برای مشاهده تصویر در سایز اصلی، بر روی آن کلیک کنید.

ربات همه کاره اینستاگرام | ربات کامنت اینستاگرام | ربات آنفالو اینستاگرام | بهترین ربات های اینستاگرامی

برای مشاهده تصویر در سایز اصلی، بر روی آن کلیک کنید.

آسان فالو (AsanFollow)

ربات اینستاگرام آسان فالو به صورت کاملا متناقضی هم ویژگی های خوب و هم ویژگی های بد دارد!

یکی از ویژگی های بد آسان فالو این است که در تست رایگان خیلی از ویژگی ها را محدود کرده است که بنظر من اصلا خوشایند نیست و نام « تست رایگان » نوعی سواستفاده است! همچنین از ۳ روز تست رایگان فقط چیزی در حدود ۲٫۵ روز گیر شما می آید و چندساعت صرف تایید اکانت می شود.
از دیگر ویژگی های بد آسان فالو میتوان به این مورد اشاره کرد که برخی امکانات مثل لایک براساس هشتگ را ندارد که بنظر من ضعف بسیار بزرگی است!

اما اگر بخواهیم ویژگی های خوب این ربات اینستاگرام را برشماریم، می توانم بگویم خیلی از تنظیمات غیرضروری که ما حتی متوجه کارآیی آن نمی شویم را حذف کرده است و تجربه کاربری بهتری دارد و همچنین ویژگی های بهتری دارد. برای مثال قابلیت لایک کامنت های یک پست، قابلیتی است که من کمتر در ربات دیگری دیده ام!
یکی دیگر از ویژگی های مثبت این ربات نحوه نمایش گزارشات آن است که خیلی حرفه ای تر از سایر ربات هاست.

توصیه ای که می توانم درمورد این ربات اینستاگرام به شما بکنم این است که حتما خودتان تست کنید. اگرچه در تست رایگان آن با توجه به محدودیت ها، قدرت واقعی اش نمایان نمی شود اما بهتر است خودتان تصمیم بگیرید.

خلاصه مطلب در ۱ دقیقه

 • ربات های اینستاگرام ، سیستم هایی هستند که کنترل پیج شما را در دست می گیرند و برخی از اعمال مانند فالو / آنفالو ، لایک کردن و … را برای شما انجام می دهند.
 • سعی کنید حتما برای پیج خود یک ربات اینستاگرام ست کنید تا رشد فالوورهای شما افزایش یابد.
 • از اقدام برای ساخت ربات اینستاگرام خودداری کنید چراکه هوشمندانه نیست و صرفه مالی و زمانی ندارد.
 • بجای نوشتن ربات اینستاگرام ، از ربات های موجود بهترین آن را انتخاب و استفاده کنید.
 • برای انتخاب بهترین ربات های اینستاگرام به معیارهای مختلفی مانند امنیت، امکانات، هزینه و تجربه کاربری باید توجه کنید.
 • از بهترین ربات های اینستاگرام می توان به اینستاربات ، روبوکلیک ، اینستاگرام بات  و … اشاره کرد.
 • توصیه میکنم حتما ۳ روز تست رایگان هر ربات را تست کنید و پس از آن اقدام به خرید کنید.

خب، امیدوارم این مطلب براتون مفید بوده باشه. اگر دوست داشتین، حتما به اشتراک بذارین یا تو سایت خودتون به این مطلب لینک بدین.
همجنین مثل همیشه منتظر نظرات شما عزیزان هستم..

142 پاسخ
 1. جعفر غمیلوی
  جعفر غمیلوی گفته:

  بی کیفیت ترین ربات اینستاگرامی که وجود داره ربات inbo هست اش امیدوارم هیچ وقت این بلا سرتون نیاد که یه اکانت بخرید ازشون.
  من الان ۹ روزه که اکانت یکساله اینبو رو به مبلغ ۳۵۰ هزار تومن خریدم و واقعا پشیمون هستم از خریدم به طور خلاصه توضیح میدم ایراداتی که داره رو اگه کسی توضیح دقیق تر خواست به همراه مستندات میتونم بفرستم براش.
  ۱- اتصال پیج اینستا به ربات مشکل داره من بعد از ۳۰ بار تلاش نتونستم پیج ام رو به ربات وصل کنم با پشتیبانی هم تماس گرفتم اونا هم نتونستن وصل کنن گفتن باید پیج رو دیسیبل کنید به مدت چند ساعت به هرحال با دردسر زیاد بعد چند روز تازه تونستم پیج رو وصل کنم، البته یکی از پیج ها هنوز هم وصل نشده گفتن باید یک هفته بمونه در حالی که من همین پیج رو به راحتی امروز به یک ربات دیگه وصل کردم اولین بار هم وصل شد بدون دردسر.
  ۲- جذب بسیار بسیار پایین ربات یعنی میانگین روزی ۱۰ نفر هم جذب انجام نشده برای پیج ما بعد از اینکه به پشتیبانی اطلاع دادم گفتن خودشون مدیریت میکنن بعد از مدیریت خودشون یه بازه ۲۴ ساعته جذب رو اندازه گیری کردم برای یکی از پیج ها ۱۸ نفر برای یکی ۴۵ نفر جذب شده در حالی که ربات های دیگه ای که الان تست کردم برای یک روز به راحتی ۱۰۰ نفر رو جذب میکنن با تنظیمات خوب.
  ۳- فالو و لایک و کامنت گفته شده تو سرعت بالا ۳۵ لایک و ۳۵ فالوو و ۱۰ کامنت در ساعت انجام میده ربات ولی این فقط تو حرفه تو عمل من اندازه گرفتم کمتر از ۱۰ الی ۲۰ درصد عدد های گفته شده انجام میشه.
  ۴- بخش گزارش دهی ربات: باید بگم بخشی به این منظور نداره این ربات یه صفحه طراحی کردن ولی مشکل داره هیچ گزارشی رو نشون نمیده حتی به شما نمیتونه بگه چند نفر جذب انجام شده در حالی که ربات هایی دیگه گزارش های بسیار پیشرفته و کاربردی رو ارائه میدن.
  ۵- بخش پشتیبانی هم گه تماس بگیرید بگید مشکل داره حتی اگه مستند هم اعلام کنید به هیچ وجه زیر بار نمیرن و میگن نه هیچ مشکلی نداره ربات.
  در نهایت من کمترین انتظاری که داشتم از تیم اینبو این بود که هزینه مدتی رو که استفاده شده کم کنن و مانده مبلغ رو به حساب من برگردونن.
  جواب شون این بوده که برگشت وجه نداریم به هیچ وجه.
  اگه شما جزو افرادی هستید که در حال حاضر دارید از ربات اینبو استفاده میکنید توصیه میکنم حداقل یک ربات های دیگه به عنوان مثال اینستاساز رو تست کنید این ربات ها مهلت ۳ روزه تست دارن و شما چیزی از دست نمیدید. مطمئن باشید دیگه امکانات و سرعت بقیه ربات ها رو ببینید دیگه سراغ ربات اینبو برنمی گردید.
  اگر به تازگی تصمیم گرفتید برای رشد کسب کارتون از ربات اینستاگرام استفاده کنید به هیچ وجه سراغ این ربات نرید چیزی جز دردسر نخواهد داشت براتون اگه لازم بود پیام بدید اطلاع به صورت مستند ارسال میکنم براتون.
  با تشکر

  پاسخ
  • نیما حسن زاده
   نیما حسن زاده گفته:

   ممنون از نظر کامل شما دوست عزیز، نیازی به ارائه مستندات نیست، ما به حرف شما اعتماد داریم دوست عزیز.
   بله متاسفانه اینطور تجربه ها پیش میاد، بهتر بود حداقل از تست های رایگان استفاده می کردید.
   ولی خب خوبی ضررهای مالی این چنینی اینه که باعث تجربه میشه و آدم دیگه راحت به این نوع سرویس های بی کیفیت پولی نمی پردازه. من خودم هم یکی دو میلیون ضرر دادم جاهای مختلف و بنظرم به تجربه اش میارزیده.
   باز هم ممنون از نظر شما و این که به دوستان دیگه ای که این پست رو میبینن کمک کردین 🙂

   پاسخ
   • احمد نگارستان
    احمد نگارستان گفته:

    والا ما که باهاشون کار کردیم مشکلی نبود و به نظرم بهترین و بیشترین امکاناتو داره

    پاسخ
  • محمد
   محمد گفته:

   من از دیشب یه اکانت یک ماهه از اینبو خریدم. خودم که نتونستم وصل کنم چون کلا
   two factor authentication
   رو ندیدن تو سیستمشون. به پشتیبانی می‌گم، می‌گه فردا بیا. فردا بهش مسیج دادم می‌گه یوزر و پسورد اینستاگرامت رو بفرست برام توی تلگرام!!!
   بهش گفتم یعنی چی؟ با وقاحت می‌گه پس خودت برو درستش کن. آخر پسورد رو بهش دادم. می‌گه باید رمز دوم رو خاموش کنی(تازه ظهر فهمید که من از دیشب چی می‌گفتم.) می‌گم خب اینا رو باید تو شرایط خرید بنویسید.

   خیلی خیلی کارشون ضعیفه. فوق‌العاده غیرحرفه‌ای هستند. می‌گم پول رو پس بدید می‌گه براتون درستش می‌کنیم و الان ۴ ساعته که دیگه تلفن، تلگرام و حتی چت سایتشون رو جواب نمی‌دن.

   پایه‌ام که دست‌جمعی یه شکایتی ازشون بکنیم که این قدر بی‌خیال نباشن. قشنگ معلومه که یه آب باریکه داره برای سایتشون می‌ره وعین خیالشون نیست که پول مردم رو بخورن.

   پاسخ
   • مصطفی
    مصطفی گفته:

    برخی از ربات ها رو تیم های بازاریابی ساختن و بعضی ها رو تیم های برنامه نویسی هر دوشون از گروه دیگه هم نیرو دارن ولی قدرت اونایی که توسط تیم های برنامه نویسی ساخته شدن خیلی بیشتره ولی از لحاظ تبلیغات و ظاهر تیم های بازاریابی جلو تر هستن
    پیشنهاد می کنم ربات ما رو هم تست کنی insta20.com

    پاسخ
  • محسن
   محسن گفته:

   سلام
   من که جدیدا از اینبو ربات خریدم راضی هستم مشکلی نداره نمیدونم شاید قبلا پشتیبانی نداشتن اما الان پشتیبانی خوبی دارن و رباتشون هم الان با نرم افزار کار مکینه

   پاسخ
 2. مهرخ
  مهرخ گفته:

  سلام من اگه بخوام پیجی بزنم بعد بخوام از ربات استفاده کنم واقعا اونقدر که ادعا دارن فالور جمع میشه مثلا اینستا ساز برای سه ماهش میکه ۱۳ هزار تا فالور جمع میکنه واقعا اینجوری هست تو سه روز رایگانش چه قدر باید فالور جمع کنه که من بتونم بش اعتماد کنم ؟ و اینکه کسانی که پیج بقیه رو تبلیغ میکنن چه قدر میگرن ؟؟ و اینکه بخوای تو پیجت تبلغ کنی حداقل چه قدر باید فالور داشته باشی ؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • نیما حسن زاده
   نیما حسن زاده گفته:

   سلام خدمت شما ؛
   اول اینکه، ربات ها با توجه به سرعتشون فالوور جمع میکنن، اگر روی سرعت زیاد بذارین طبیعتا مقدار بیشتری فالوور میارن و اون عددی که میگن معمولا درسته. اما با توجه به اکانتتون همیشه باید مراقب باشین و ممکنه لازم باشه سرعتش رو کم و زیاد کنین که در اینصورت کمتر از مقدار گفته شده برای شما فالوور جذب میکنه.
   دوم اینکه، نرخ تبلیغات هر پیجی با پیج دیگه متفاوت هستش و خود شما باید باهاشون صحبت کنین و قیمت بگیرین. برای تبلیغات داخل پیجتون هم باز بستگی داره! پیج هایی هستن با ۲۰k فالوور دارن تبلیغ میگیرن اما از اون سمت پیج هایی هستن با ۲M فالوور که تبلیغ میگیرن! مهم نرخ تبلیغ هستش!

   پاسخ
 3. مهرخ
  مهرخ گفته:

  مرسی از راهنماییتون بعد اگه من بخوام در مورد موضوع خاصی پیج بزنم به نظرتون بهترین موضوع چیه ؟ و اینکه منظورتو از اینکه با توجه با اکانت مجبورم کم و زیاد کنم چی هست ؟ یعنی همیشه نمیشه رو سرعت زیاد باشه ؟؟؟ بعد تو تست رایگان خداقل باید چند فالور جمع کنه که من مطمن باشم خرید کنم ؟؟ و اینکه از کجا بفهمم کدوم سایت ربات قابل اعتماد تر چون بعضی قیمتا باهم متفاوت هست نسبت به هم یا خیل کمتر یا بیشتر اکثرا هم تست رایگان دارن مثل این سایت marketing98.com/instagram-bot

  پاسخ
  • نیما حسن زاده
   نیما حسن زاده گفته:

   در مورد موضوع من نمیتونم نظر بدم که تو چه زمینه ای پیج بزنین، چون هم باید به توانایی های خودتون نگاه کنین، هم علائقتون و هم به بازار اون زمینه!
   در مورد سرعت ربات که گفتم کم و زیاد باید بکنید، در دوره کار با ربات اینستاگرام کامل توضیح دادیم که اگر تعداد فالوورهاتون کم هست، ممکنه استفاده زیاد از ربات خطر داشته باشه و برای همین باید روی سرعت کم بذارین، اما وقتی تعداد فالوورهاتون بالاتر بره، میتونین از سرعت زیاد استفاده کنین که در اون صورت وعده تبلیغاتی ربات های اینستاگرام به حقیقت می پیونده.
   من تنها رباتی که جدی استفاده کردم اینساساز بوده و به نسبت راضی بودم، بقیه ربات ها رو از تست رایگان استفاده کردم و بیشتر باید خودتون از رایگانش استفاده کنین تا ببینین نتیجه برای شما رضایت بخش هست یا نه.

   پاسخ
 4. مهرخ
  مهرخ گفته:

  سلام ببخشید یه سوال دیگه هم دارم اول اینکه با ربات به چند تا فالور باید برسه تا بشه رو سرعت تند گذاشت و بعد اگه بخوایم فالور اماده بخریم بهتره یا با ربات کار کنیم ؟؟ و اینکه اینا که فالور مثلا ۵۰ k میفروشن واقعی هستن ؟؟؟

  پاسخ
  • نیما حسن زاده
   نیما حسن زاده گفته:

   معمولا اینطور که خود ربات های اینستاگرام میگن، بالای ۲۰۰۰ فالوور میتونین روی سرعت تند بذارین، اما من توصیه میکنم تا ۳۰۰۰-۵۰۰۰ فالوور هم متوسط باشه و بعد بذارین روی تند.
   درباره فالوور خریدن هم داخل پست خرید پیج اینستاگرام توضیح دادم، اکثر پیج هایی که برای فروش هست یا فالوورهایی که میفروشن، واقعی نیستن. طبیعی هم هست! واقعا چجوری میشه ۵۰k فالوور رو یکجا به حساب شما اضافه کنن؟
   برای همین من خودم هیچوقت فالوور نمیخرم و سعی میکنم با ربات کار کنم و آروم آروم فالوور واقعی و هدفمند جذب کنم!

   پاسخ
 5. Masoud
  Masoud گفته:

  سلام ، من یک سوال بسیار مهم دارم !
  با توجه به اینکه شما اطلاعات اکانت رو کاملا داخل این وبسایت ها وارد می کنید و نه API اینستاگرام ، این سایت ها اکثرا نه نماد اعتماد دارن، نه حتی شماره تلفن ثابت، نه حتی آدرس… آیا قابل اطمینان هستند ؟ به راحتی میتونن تمام اطلاعات شمارو تغییر بدن… همونطور که میدونید اینستاگرام برای تغییر ایمیل ، شماره تماس ، رمز عبور و…. هیچ اطلاعی به شما نمیده، و کسی که لاگین شده باشه به راحتی می تونه همه اونهارو تغییر بده…

  پاسخ
  • نیما حسن زاده
   نیما حسن زاده گفته:

   سلام خدمت شما؛
   بله درسته! کاملا ممکنه این اتفاق بیافته ولی خب واقعا فکر نکنم چنین کاری رو بکنن با توجه به درآمد زیادی که از این طریق دارن.
   و خیلی هم به نماد اعتماد توجه نکنین، بودن و نبودنش هیچ تفاوتی در اعتماد ما ایجاد نمیکنه! صرفا تزئینیه!

   پاسخ
 6. سهند
  سهند گفته:

  سلام و خسته نباشید
  آیا هنوز از این روباتها استفاده میکنید؟ یکی از دوستان که سال قبل استفاده میکرد گفت توی الگوریتم جدید اینستاگرام تا حد زیادی فعالیت رباتها بلاک میشه و فالوور جدید برام دیگه نمیاد. آیا شما هم به این مشکل برخوردید؟

  پاسخ
  • نیما حسن زاده
   نیما حسن زاده گفته:

   سلام وقت شما بخیر؛
   سال قبل رو مطمئنم که ربات هنوز استفاده داشت و خیلی هم قدرتمند بود. ولی به هرحال هرچی میگذره اینستاگرام الگوریتم های قدرتمندی رو به کار میبره و پیش بینی من اینه که تا سال آینده دیگه استفاده از ربات تاثیر نداشته باشه.
   البته فعالیت ربات بلاک نمیشه، در بدترین حالت ممکنه شادوبن بشین که نرخ افزایش فالوورتون رو کم میکنه..

   پاسخ
   • امیر
    امیر گفته:

    با سلام و وقت بخیر
    چند روز پیش رمز اکانت اینستاگرامم رو تغییر دادم و برای ورود مجدد ربات نیز رمز جدبد را وارد کردم ولی زمانی که ربات رو فعال میکنم از اینستاگرام برام پیغام میاد که فرد دیگری در محل دیگری وارد اکانت شما شده و سریع ربات رو غیر فعال میکنه…
    جدیدا هم زمانی که میخام از دستگاه دیگری وارد اکانتم بشم همین پیغام واسم میاد و من نمیتونم همزمان روی دو دستگاه وارد اکانتم بشم
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

    پاسخ
    • نیما حسن زاده
     نیما حسن زاده گفته:

     سلام خدمت شما دوست عزیز؛
     راه حل مشکلات فنی مربوط به اینستاگرام رو در مقالات دیگه جستجو کنید. این مورد احتمالا باگ هستش چون معمولا حتی اگه هشدار هم بده که شخصی دیگه در حال استفاده از اکانت شماست، در انتها میپرسه آیا این خودتونین یا یکی دیگه..

     پاسخ
 7. rasool
  rasool گفته:

  سلام خسته نباشید ربات های فالو highfollower.com ودکتر فالو هم خوبه وعالی وربات های فالو نماد اعتماد هم دارد خودم استفاده کردم

  پاسخ
 8. Maede
  Maede گفته:

  سلام و وقت تون بخیر،
  خیلی ممنون از مقاله خوبتون در مورد ربات ها،
  من در اینستاگرام دوپیج دارم،و میخواستم از ربات اینستاساز استفاده کنم، آیا می تونم برای هر دو پیجم برای افزایش فالوئر دو ربات جداگانه نصب کنم؟ یا نصب دو ربات همزمان، حتی اگه موقع استفاده از هر کدوم اون یکی خاموش باشه اختلال بوجود میاد؟ ممنونم از شما

  پاسخ
  • نیما حسن زاده
   نیما حسن زاده گفته:

   سلام وقت شما هم بخیر؛
   اگر درست متوجه شده باشم، شما دو پیج مجزا دارین که میخواین برای هرکدوم از ربات جداگانه ای استفاده کنین.
   خیر در این صورت هیچ مشکلی وجود نداره و هر پیج شما بصورت جداگانه کار میکنه. میتونین یک ربات رو خاموش کنین و دیگری به کارش ادامه بده. مشکلی پیش نمیاد.
   موفق باشید 🙂

   پاسخ
 9. ندا
  ندا گفته:

  سلام
  دوستان به هیچ عنوان از ربات اینستاگرام پرو سایت instagrampro.ir استفاده نکنید این سایت یه کلاهبردار حرفه ای هر چی تو تبلیغاتشون گفتن دروغه
  ۳ تا پیج داشتم هر سه تا بلاک شدن پشتیبانی و بازگشت وجه هم ندارن
  رباتشون در هفته ۱۰۰ نفر هم جذب نمی کنه
  ******************************

  پاسخ
   • علی صداقتی
    علی صداقتی گفته:

    سلام .. تو قسمت اضافه کردن هدف _ هشتگ _ کاربر و موقعیت ..نیازه هرکدوم ازاینا چندتا باشن تا ربات بهترین عملکرد رو داشته باشه ؟ مثلا چنتا کاربر بهش معرفی بشه ؟؟؟ و سوال دیگر مثلا من پیج پوست و مو دارم .. چه هشتگ هایی بزارم ؟ ایا در رابطه با پوست و مو هشتک کنم ؟ ممنون میشم جواب رو هم اینجا هم به تلگرام هم بفرستین arta_8@ …

    پاسخ
    • نیما حسن زاده
     نیما حسن زاده گفته:

     سلام خدمت شما دوست عزیز؛
     اولا به سوال دومتون جواب میدم. در مورد هشتگ هایی که باید در رابطه با پوست و مو بزارین، کاملا خودتون تصمیم گیرنده هستین و من نمیتونم نظری بدم چون اطلاعی از این حوزه کاری ندارم. شما باید ببینین رقیباتون از چه هشتگ هایی استفاده می کنن و چه چیزهایی بنظرتون بیشتر توسط مخاطبان هدفتون سرچ میشه.
     در پاسخ به سوال اول هم یک تعداد حداقلی مثلا ۲۰ تا باید باشه ولی خب تعداد مشخصی نداره. بیشتر باشه بهتره.

     پاسخ
 10. Hli
  Hli گفته:

  سلام، من یک سوال دارم، من چند وقته که از یک ربات اینستاگرامی استفاده میکنم، پیجم تازه ساخته شده، ولی این ربات اکثرا سراغ پیج های فروشگاهی و بیزینس میره و اونها رو فالو میکنه، خیلییی به ندرت پیج عادی فالو میکنه و سراغشون میره، این طبیعیه؟ الان پیج من پر شده از فالور هایی که خودشون فروشنده هستند. ربات اینستاساز هم همینطوره؟ درضمن من طبق گفته پشتیبانیشون کلا قسمت هشتگ رو تو تنظیمات حذف کردم که این اتفاق نیفته ولی باز همین همینجوره. ۲ روز هم هست که کار ربات به شدت کند شده! با این که من رو سرعت متوسط گذاشتم. ممنون میشم راهنماییم کنین.

  پاسخ
  • نیما حسن زاده
   نیما حسن زاده گفته:

   سلام خدمت شما دوست عزیز،
   مشکل از تنظیماتی هست که برای ربات انجام دادین! تو آموزش کار با ربات اینستاگرام کامل توضیح دادیم که تنظیمات باید به چه شکلی باشه ولی اگر بخوام جواب سوال شما رو بدم باید بگم که اکثر ربات ها (مخصوصا اینستاساز که آموزش این ربات رو داخل پکیج گذاشتیم) گزینه ای دارن که با فعال کردن اون، اکانت های بیزینسی رو فالو نمیکنه! ربطی هم نداره که هشتگ فعال کردین یا نه. اتفاقا باید فعال کنین ولی وقتی این گزینه رو تیک بزنید، دیگه فقط افرادی رو فالو می کنه که اکانت های شخصی دارن و بیزینسی ها فالو نمیشن. (البته یک سری تنظیمات دیگه هم میشه اعمال کرد که این فرآیند فالو/آنفالو با کیفیت تر انجام بشه)

   پاسخ
 11. مینا
  مینا گفته:

  سلام ،ممنون ب خاطر مطلب مفیدتون ،اگر امکانش هست نظرتون رو در مورد ربات اینستا داب و نینجا گرام هم بفرمائید.

  پاسخ
  • نیما حسن زاده
   نیما حسن زاده گفته:

   سلام خدمت شما،
   اینستاداب رو اطلاعی ندارم چون استفاده نکردم اما در مورد نینجاگرام می تونم بگم که تنظیماتش به اندازه کافی نیست که بشه عملیات جذب فالوور رو بهینه سازی کرد تا فالوور هدفمند جذب بشه.
   توصیه من استفاده از ربات های ایرانی هستش!

   پاسخ
 12. ali
  ali گفته:

  سلام نیما جان
  من الان با سایتت آشنا شدم
  سایت متفاوت و جالبی داری
  شیوه کار سایتت منو یاد وبلاگ های با کیفیت خارجی میندازه که اولویتشون تعامل با مخاطبین سایت هست
  یه سوال در مورد مطلب ربات های اینستاگرام دارم
  من ربات خارجی نینجاگرام رو دارم
  نظرت در مورد این ربات چیه؟ استفاده کردی یا در موردش چیزی میدونی ؟
  توی ربات اینستاساز که خودت استفاده کردی میشه تنظیم کرد که همزمان هم فالو کنه و هم آنفالو ؟ یا باید اول فالو ها رو انجام بده و بعدش تنظیم بشه که آنفالو کنه ؟
  تشکر

  پاسخ
  • نیما حسن زاده
   نیما حسن زاده گفته:

   سلام خدمت شما دوست عزیز،
   اولا که خیلی ممنون که اینقد به وبمستر خاکستری لطف داری!
   دوما در مورد نینجاگرام بله من خودم استفاده کردم ولی اونها ربات های کلی فالو/آنفالو هستن و بنظرم خیلی هدفمند نیستن. ربات هایی مثل اینستاساز یا اینستاربات خیلی تنظیمات مختلفی داره و میتونین کاری کنین که به اندازه کافی بهینه شه و بهترین افراد رو جذب کنه.
   در مورد تنظیماتش هم باید بگم بله، میشه هم فالو هم آنفالو کنه. همش قابل برنامه ریزی هست.

   پاسخ
 13. آرش
  آرش گفته:

  سلام وقت بخیر ؛یه سوال . میخواستم بدونم ربات اینستا ساز قابلیت تنظیم اتوماتیک پست رو هم تو تایم مشخص داره ؟
  مثلا من یه پست رو اماده کنم با متن امشب ؛ اما تنظیم‌کنم فردا ساعت ده و نیم صبح ارسال بشه تو پیج ؟ تو کار من این مورد هم خیلی مهمه.

  پاسخ
  • نیما حسن زاده
   نیما حسن زاده گفته:

   سلام خدمت شما؛
   خیر این قابلیت رو نداره. اگر اشتباه نکنم ابزار دورنگار چنین قابلیت هایی رو داره.
   ولی! توصیه من این هستش که این کار رو نکنید. اینستاگرام روی دو چیز خیلی حساس هستش : ربات افزایش فالوور و ربات های ارسال پست خودکار !
   ربات افزایش فالوور رو مجبوریم استفاده کنیم ولی مورد دومی رو خیر ! در این صورت ممکنه جریمه بشین..

   پاسخ
 14. زهرا بهرامی
  زهرا بهرامی گفته:

  سلام
  وقتتون بخیر
  من در سایت اینستا ساز ثبت نام کردم و پیجم رو نیز معرفی کردم
  اما بعد از هر چند دقیقه از من میخواد دوباره وارد بشم و حتی تنظیمات رو هم ثبت نمیکنه
  خودشون هم پشتیبانی آنلاین ندارن و جواب تیکت من رو ندادن از دیروز
  اگه شما اطلاعاتی دارین لطف کنید و راهنماییم کنید
  ممنون

  پاسخ
  • نیما حسن زاده
   نیما حسن زاده گفته:

   سلام خدمت شما
   بله متاسفانه مثل اینکه چند روزی هستش چنین مشکلاتی برای کاربران پیش میاد. دوست عزیزی هم همین مشکل براشون پیش اومده بود و میگفتن که هر بار که وارد میشن اتصال به اکانتشون قطع شده و باید دوباره متصل کنن.
   از لحاظ پشتیبانی هم اینستاساز ضعف داره.
   من توصیه میکنم اگه ادامه دار شد، از ربات دیگه ای استفاده کنین.

   پاسخ
   • زهرا بهرامی
    زهرا بهرامی گفته:

    ممنون
    فعلا که مشکل حل شده اما پشتیبانی خیلی برای من مهم هست
    شما چه رباطی رو پیشنهاد میدین که هم قابلیت‌های اینستاساز رو داشته باشه و هم پشتیبانی مناسبی داشته باشه
    یه سوال دیگه هم داشتم
    زمانی که رباط فعالیت می‌کنه من نمی‌هونم از طریق دیگه ای با اکانتم فعالیت داشته باشم و یا پست بذارم؟

    پاسخ
    • نیما حسن زاده
     نیما حسن زاده گفته:

     حقیقتش من شنیدم از دوستان که اینستاربات رو پیشنهاد می کنن اما شخصا تست نکردم! میگن از لحاظ پشتیبانی خوب هستش.
     در مورد سوال دومتون هم باید بگم که شما هیچ فعالیتی مثل لایک کردن و کامنت گذاشتن انجام بدین ولی میتونین پست بذارین. فقط لایک و … به عهده ربات هستش و اگر شما هم انجام بدین، محاسبات ربات دچار اشکال میشه و … !!!

     پاسخ
 15. بنی
  بنی گفته:

  سلام بهترین ربات برای گذاشتن کامنت تبلیغاتی چیه؟از روی هشتگ اینجور چیزا نمیخوام فقط رو پستای explore کامنت بزاره ایا همچین باتی هست؟

  پاسخ
  • نیما حسن زاده
   نیما حسن زاده گفته:

   سلام خدمت شما؛
   در کل گذاشتن کامنت تبلیغاتی یک روش منقضی شده به شدت اسپم گونه است و بهترین و بدترین ربات نداره! با هر رباتی میتونین اینطوری خراب کاری کنین!
   توصیه اکید من این هستش که به هیچ عنوان از کامنت تبلیغاتی خودکار استفاده نکنین.

   پاسخ
 16. هه ژار معروفی
  هه ژار معروفی گفته:

  من تقریبا از همشون استفاده کردم
  اینستا ساز خیلی خوبه و سرعتشم عالیه فقط یکم گرونه
  همیار اینستا هم خوب بود و کار باهاش راحته
  چند وقت هم با نینجاگرام کار کردم ولی سیستم رو مشغول میکنه ( روی کامپیوتر نصب میشه )

  پاسخ
 17. حمید رضا
  حمید رضا گفته:

  سلام دوستان بنده هم تقریبا از همگی ربات ها استفاده کردم
  از همشون بهتر Vipbot هستش خیلی کامله سرعتشم قابل تنظیمه ارسال پستم داره
  قبلا از اینستاساز استفاده کردم اوایل بد نبود ولی …

  پاسخ
 18. زهرا بهرامی
  زهرا بهرامی گفته:

  سلام
  یه سوال دیگه داشتم ازتون
  برای خرید یه پیج شما کدوم سایت و پیشنهاد می‌دین که هم قیمت مناسبی داشته باشه و هم فالوور فیک کمتری داشته باشه

  پاسخ
 19. جواد
  جواد گفته:

  سلام،من دنبال یه ربات تلگرام میگردم که به اکانت اینستام متصل شم فالو لایک کنم کامنت بذارم،همچین رباتی وجود داره،میشه بزرگواری کنید جواب رو به ایمیلم ارسال کنید،خواهش میکنم ازتون

  پاسخ
  • نیما حسن زاده
   نیما حسن زاده گفته:

   سلام خدمت شما
   من از بین این دو گزینه اینستاربات رو بهتون پیشنهاد می کنم.
   البته توصیه می کنم بازهم تحقیق کنید. ولی اینستاربات تا جایی که من استفاده کردم مشکلی نداشته!

   پاسخ
   • بهرام
    بهرام گفته:

    ممنونم از شما
    بنده ثبت نام کردم تو اینستا ربات ولی متاسفانه مشکل اینستاساز رو داره و ارور ورود مجدد رو میگیره و پنل مدیریت شباهت زیادی با اینستاساز داره

    پاسخ
 20. محسن
  محسن گفته:

  سلام خوبی
  ممنون بابت وقت گذاشتن برای جواب دادن
  میخواستم بپرسم ربات دکتر فالو خوب هست؟؟

  پاسخ
 21. محسن
  محسن گفته:

  اینستاساز متاسفانه پشتیبانی اصلا جواب نمیدم به خاطر همین منصرف شدم راهی هست برای تماس با پشتیبانی اینستاساز مثلا شماره ثابت وهمراه

  پاسخ
 22. محسن
  محسن گفته:

  سلام.
  من خواستم ربات اینستاساز بگیریم اما پشتیبانیش خیلی خیلی ضعیفه اصلا جواب نمیده.در ضمن سه روز تست رایگان هم قطع بود.ربات بهتر از اینا با پشتیبانی قوی میشه معرفی کنی

  پاسخ
 23. فرحی
  فرحی گفته:

  شدیدا مراقب باشید!
  سایت instasaz.com یک کلاه بردار به تمام معناست! و بنده بزودی و بصورت قانونی صاحبش رو گیر میندازم!
  بنده پس از ثبت اکانتم و زدن استارت شاهد بودم که در حال فالو کردن طبیعی هستش!
  اما بعد از حدود ۱۰ دقیقه برای بنده پیامک ریست پسورد از یک شماره ایرانی اومد!
  بنده شک ندارم پیامک از طرف همین سایت ارسال شده چون سابقه چنین چیزی نداشتم
  به شدت مراقب باشید

  پاسخ
  • نیما حسن زاده
   نیما حسن زاده گفته:

   سلام دوست عزیز؛
   موردی که شما میفرمایین به هیچ عنوان قطعی نیست و میتونه کاملا اتفاقی باشه! بهتره اینقدر راحت قضاوت نکنیم و پایین بودن احتمالی امنیت اکانت خودتون رو گردن این وبسایت نندازین. البته که این حرف شما میتونه صحت داشته باشه ولی بهتره تا ۱۰۰% مطمئن نشدیم، چنین صحبت هایی رو بیان نکنیم!

   پاسخ
  • محمد
   محمد گفته:

   انیشتین خط اینستاگرام هست که از داخل ایران میاد اس ام اسش، ریست پسورد طبیعی هست در ربات ها مخصوصا وقتی با گوشیت داخل اکانتت زیاد میگردی.

   پاسخ
 24. زهره نصیری
  زهره نصیری گفته:

  سلام. مقاله مفیدی بود. نمیدونم چرا اینستاجو instajoo.ir رو معرفی نکردید.
  من ۶ ماهه دارم ازش استفاده میکنم و انصافاً خیلی خوبه. البته امکان لایک کامنت رو نداره ولی فوق العادست. تونستم ۷ هزار فالوور واقعی بگیرم.

  پاسخ
 25. Maede
  Maede گفته:

  سلام و وقت تون بخیر،
  من برای پیجم از مدتیه ربات اینستاساز استفاده میکنم و بابتش ازتون راهنمایی گرفتم و ازش راضی هستم، می خواستم بپرسم با توجه به تصمیمات جدید اینستاگرام برای بستن پیج هایی که از اپلیکیشن های شخص سوم و افزایش فالوور استفاده میکنن، این شامل حال من هم میشه؟ یا فقط مربوط به فالوور ها و لایک های فیک هست.

  پاسخ
  • نیما حسن زاده
   نیما حسن زاده گفته:

   سلام خدمت شما؛
   من از همون ابتدا هم گفتم که اینستاگرام مخالف دست سوم هستش! اینستاگرام بارها و بارها مخالفتش رو با ربات ها اعلام کرده و جریمه هایی براش درنظر گرفته! منتهی فعلا در حال حاضر من فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد و الان فقط داره با فالوورهای فیک مبارزه میکنه. ولی در آینده نزدیک قطعا ربات های اینستاگرام بی مصرف میشن، مگر اینکه ربات ها هم به موازات اینستاگرام رشد و تغییر داشته باشن…

   پاسخ
 26. محمد حسین
  محمد حسین گفته:

  سلام من یه ۶ ماهی میشه که از اینستاساز استفاده میکنم به پنجاه هزار نفر هم رسیدم و راضیم ولی الان که به این پنجاه هزارتا رسیدم رمزمو عوض کردم چون میترسم یهو بگیرن اکانتمو یا چیز دیگه به نظرتون میشه اعتماد کرد؟

  پاسخ
  • نیما حسن زاده
   نیما حسن زاده گفته:

   سلام خدمت شما؛
   حقیقتش اگه بخوان اکانتتون رو بگیرن کلی اکانت دیگه هست که میتونن بگیرن و بنظرم این کارو نمیکنن!
   اما درباره اعتماد باید بگم واقعا تو ایران هیچ راهی نیست که بشه اعتماد کرد به چیزی !

   پاسخ
 27. حسین احمدی
  حسین احمدی گفته:

  سلام یکی از بهترین ربات اینستاگرام که بی سر و صدا داره کارخودشو میکنه ب نظر من نکست فالورره
  nextfollower.ir
  امکانات زیاد در مقابل هزینه مناسب

  پاسخ
 28. فضل الله
  فضل الله گفته:

  با سلام
  تقریبا ۲۰ روزی میشه که دارم از اینستاربات استفاده میکنم
  از نظر بازدهی خوب بوده و راضیم اما یه مشکلی که بوجود اومده تو این چند وقته اکانت بنده از نظر لایک بلاک شده و زمانی که به پشتیبانی اعلام کردن گفتن که باگ مربوط به اینستاگرام می باشد
  و این بلاک شدن تو پیغامی که خود اینستاگرام میده که روز بعد شما از حالت بلاک در میاید اما بعد از خروج از بلاک دوباره بعد چند ساعت مجددا بلاک میشه لایک کردن
  به نظرتون مورد از رباته یا واقعا باگ اینستاگرام هستش؟
  اینم بگم بنده واقعا نکات لازم رو رعایت کردم حتی در ۲۴ ساعت چند ساعتی خاموش میکنم رباتو که طبیعی جلوه بده کار کردن ربات
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • نیما حسن زاده
   نیما حسن زاده گفته:

   سلام دوست عزیز؛
   اخیرا در یک ماه گذشته تا حدودی خود اینستاگرام مشکل دار شده ولی خب نمیشه از اینکه اینستاگرام همیشه تلاش داره با ربات مقابله کنه هم چشم پوشی کرد.
   شما تا یک مدتی ربات رو غیرفعال کنین و بعد مجددا ادامه بدین.

   پاسخ
   • فضل الله
    فضل الله گفته:

    ممنونم از پاسخ شما
    به هر حال بنده فکر میکنم این مشکل از رباته وگرنه تو محدوده مجاز داره لایک میشه
    از بین رباتا کدومو شما پیشنهاد میکنید؟
    روبو کلیک رو پیشنهاد میکنید؟
    یا کلا ربات جدیدی هست که شما پیشنهاد کنید؟

    پاسخ
 29. سحر کمالی
  سحر کمالی گفته:

  سلام من قبلا از اینستاساز استفاده میکردم اصلا پشتیبانی نداشتند و ۲ ماه بعد هم پاسخ نمیدادن پیام هارو زمانی که مشکل داشتند و همش هم پیجم قطع می‌شد‌ الان از ربات فالووریاب استفاده می‌کنم راضیم خوبه درست کار می‌کنه و پشتیبانیش هم چند ساعته جواب میده. followeryab.com

  پاسخ
 30. محسن
  محسن گفته:

  سلام ممنون بابت جوابدهیتون
  من میخوام بدونم ربات اینستاگرام فالووریاب بهتره یا دکتر فالو.البته اینستاساز و اینستا ربات پشتیبانی افتَضاحه ولی دکتر فالو تست کردم‌عالی بود.لطفا راهنمایی کنین

  پاسخ
 31. محمد
  محمد گفته:

  سلام ،
  از مطالب مفیدتون واقعا ممنونم.
  من ۱ ماهی هست در ربات پلی بات عضو شدم:

  playbot.ir

  واقعا از سرویس دهی و پشتیبانیشون راضی بودم و امیدوارم همینطوری ادامه بدند.

  پاسخ
 32. شهاب
  شهاب گفته:

  سلام و خسته نباشید؛ ببخشید من اولین بارم هس که میخوام برای پیجم ربات بخرم برای افزایش فالوور؛ ولی واقعاً هیچ اطلاعاتی ندارم که کدوم خوبه! تمام نظرات رو هم خوندم، ولی دقیق نمیشه گفت خوبه! توو یه نظر گفتن فلان ربات خوبه، دو سه نظر بعد کلا مخالف اون نظر گفتن و گفتن که اون ربات خیلی بده! الان منی که تازه کار و اول راه هستم، اصلاً نمیتونم تصمیم بگیرم که چه کنم؟ کدوم رو انتخاب کنم!

  پاسخ
 33. sanaz
  sanaz گفته:

  بهترین رباتهایی که من خیلی وقته دارم ازش استفاده میکنم و باعث افزایش فالوور واقعی ایرانی اینستاگرام شده رو بهتون معرفی میکنم
  instazood.com
  hootsuite.com
  followerhot.com
  buffer.com
  همچنین ممنونم از وبمستر خاکستری بابت مطلب جالبی که گذاشتید

  پاسخ
 34. پژمان
  پژمان گفته:

  توی الگوریتم جدید اینستاگرام یه سری رباتها رو تشخیص میده و به محض وصل کردن اکانت شما رو معلق میکنه و درخواست سکیوریتی کد میده
  من چند وقت پیش یه پیج خوب به instarobot وصل کردم که این اتفاق بعد از چند ساعت برام افتاد و چند روزی دستم به پیجم بند بود.به شدت توی استفاده از ربات حواستونو جمع کنید و اگه پیج خوبی دارید بدونید که ممکنه یه مشکل خیلی راحت براش پیش بیاد و پشتیبانی اینستاگرام هم هیچ راه ارتباطیی بهش نیست!!

  پاسخ
 35. وهاب
  وهاب گفته:

  ممنون از نظرات شما دوست گرامی

  من دو سوال و یه پیشنهاد دارم:

  سوال۱: اگه همزمان از ۳ ربات استفاده کنیم چه اتفاقی میفته؟ مثلا اینطور باشه که به هرکدوم جامعه هدف متفاوتی رو بدیم
  سوال۲: سریعترین راه برای تبلیغ یک پیج اینستاگرام چیه؟ بطوریکه برای یه رویداد در عرض ۱۰ روز بشه بیشترین بازدهی رو دریافت کرد

  و پیشنهاد:
  لیستی از تمامی ربات هایی که در این پیج معرفی کردید یا دیگران نام بردن فراهم کنید تا مخاطبین به بهترین ربات رای بدن و بشه بهترینش رو از نظر مخاطبان پیدا کرد.

  پاسخ
  • نیما حسن زاده
   نیما حسن زاده گفته:

   سلام دوست عزیز؛
   در مورد سوال اول باید بگم اونطوری اینقد فعالیت اکانت شما زیاد میشه که اینستاگرام درجا بن میکنه شمارو! به هیچ عنوان این کار رو نکنین چون ریسکش خیلی میره بالا!
   در مورد سوال دوم هم باید بگم که راه زیاد هست، منتهی هزینه هم زیاد هست! شما میتونین یه استوری بدین به اینفلوئنسرهای چند میلیونی ولی خب هزینه هم ملاکه. راه های مختلف تبلیغات با بازدهی مختلف رو شما خودتون باید تو حوزه کاری خودتون پیدا کنید.
   در مورد پیشنهادتون هم حتما بهش رسیدگی می کنم و سعی می کنم اجرا کنم. ممنون 🙂

   پاسخ
   • محمدرضا
    محمدرضا گفته:

    سلام چرا اینستا ربات رو پیشنهاد میدید؟حقیقتش زمان دار هستش اولا و تضمینی نداره چقدر به پیج ما افراد رو بیاره دوما برای فرستادن کامنت و اینجور حرفا یا ارسال پست مثل لایو و عکس فرستادن پول میگیره…به نظرتون اینستاساز هم پول میگیره برای این کارا؟؟؟قیمت و تعرفه هاش هم نسبت به بقیه یه درصد کمی بالاس و مناسب تر نیست…..

    در مورد شادوبن و این چیزها هم میشه یه توضیح کوچیک بدید؟

    سوال سوم اینکه شما در نظراتت نوشتی سال بعد یعنی امسال دیگه الگوریتم جدید میاد و ربات ها دیگه کار نمیکنه با این وجود پس چرا میگید از ربات استفاده کنیم؟

    سوال چهارم چرا برای اموزش استفاده از ربات ها هزینه میگیرید میشه بدونم؟چه چیزه ویژه ی داره؟

    پاسخ
    • نیما حسن زاده
     نیما حسن زاده گفته:

     سلام دوست عزیز؛
     اینستاربات رو پیشنهاد می کنم چون درصد زیادی از دوستانی که ازش استفاده می کنن راضی هستن و مثل ربات هایی مثل اینستاساز نیست که پشتیبانیش اصلا جوابگو نباشه!
     درباره شادوبن هم این مقاله رو بخونید : شادوبن اینستاگرام
     همین الان هم این الگوریتم اومده و پیج های زیادی رو تشخیص داده که از ربات استفاده می کنن ولی بدون ربات کلا کار سخته، برای همین خطر و سختی شو تا حدودی به جون می خریم.
     آموزشی که من برای ربات ها آماده کردم به شما میگه چجوری با چند روش ساده، خطر استفاده از ربات رو به کمترین حد ممکن برسونیم، همین. چون مباحثش هم کمه، هزینه اش هم کمه.
     امیدوارم جواب سوالاتتون رو تونسته باشم خوب و کامل بدم 🙂

     پاسخ
   • نیما افروزه
    نیما افروزه گفته:

    سلام و وقت بخیر عرض میکنم خدمت ادمین گرامی سایت
    سوالی داشتم درباره تهیه پکیج اموزشی کار با رباتهای اینستاگرام
    میخواستم بپرسم ایا توضیحاتی که در این فایل آموزشی ارائه کردین فقط مختص ربات خاصی هستش؟
    و کار با ربات خاصی رو آموزش میدین؟
    یا اینکه در مورد همه ی رباتهای اینستاگرامی صدق میکنه؟
    بخصوص اینستا ربات که این اواخر به نسبت بقیه رباتهای اینستاگرامی اونو بیشتر مدنظر قرار دادین
    خلاصه اینکه ایا توضیحات پکیج آموزشیتون منطبق بر ایستاربات هست یا خیر؟
    ممنون میشم اگه پاسخ کاملی بفرمایید

    پاسخ
    • نیما حسن زاده
     نیما حسن زاده گفته:

     سلام دوست عزیز؛
     تو صفحه مربوط به این محصول توضیحات کامل رو دادم.
     داخل این دوره آموزشی کار با کلیه ربات ها آموزش داده میشه اما روی پلتفرم اینستاساز. اما اگر دقت کرده باشین، پلتفرم اکثر ربات های اینستاگرام ایرانی یکی هستش بنابراین فرقی نمیکنه.
     تو این آموزش تمرکز روی این موضوع هستش که چطوری خطر استفاده از ربات رو کاهش بدیم تا اینستاگرام اکانت ما رو مورد عنایت قرار نده 🙂
     همین! این هم لینک این دوره

     پاسخ
 36. عباس
  عباس گفته:

  سلام در اکستنشن های کروم دوتا ربات رایگان هست. یکی هشتگ هایی که مشخص کنید رو لایک میکنه یکی هم برای آخرین پستهای شما لایک جمع میکنه.

  پاسخ
 37. فرید
  فرید گفته:

  سلام آقا نیمای عزیز. من حدودا از آبان گذشته با توجه توصیه های اونموقع شما اینستاساز رو برا پیجم فعال کردم و الحق و الانصاف هم کارش عالی بود.اما حدودا تو اسفند ماه اینستاگرام منو دیسیبل کرد و مجبور شدم عین زندانیا از خودمو کدی که فرستاده بودن عکس بگیرم و بفرستم اینستاگرام تا اکانتم دوباره باز بشه.بعدش تا یکماه دست نزدم به ربات و خاموش بود.این اواخر و از اواخر فروردین دوباره فعال کردم اینستاساز رو که بازم کارش خوب بود تا اینکه هفته پیش یه پیام از طرف اینستاگرام رو صفحه اول اکانتم اومد که میگفت اگه میخای اکانتت بسته نشه برو پسوورد اکانتت رو عوض کن. چون ما فهمیدیم که یک اپلیکشنی داره برات فالوور جمع میکنه و این برخلاف سیاستهای اینستاگرامه. منم بدو بدو همه چیو خاموش کردم و نشستم. الان موندم چیکار کنم؟؟ ایا کلا ربات رو ببوسم بذارم کنار؟؟ یا این ربات جدید که گفتین رو بزنم؟ یا یه مدت کلا غلاف کنم بعدا یواشکی دوباره شروع کنم؟؟ در کل راهنمایی نیاز دارم شدیدددددد. البته من این محصولاتتونو خریدم و گوش کردم قبلا. مرسی

  پاسخ
  • نیما حسن زاده
   نیما حسن زاده گفته:

   سلام دوست عزیز؛
   شدیدا اینستاگرام خیلی جدی داره افرادی که از ربات استفاده می کنن رو شناسایی می کنه.
   الان هم اینطور که مشخصه اکانت شما رو شناسایی کرده، من پیشنهادم این هستش که کلا دیگه از ربات استفاده نکنین!

   پاسخ
 38. siavash
  siavash گفته:

  سلام من از ۳ روز رایگان ربات اینستاساز استفاده کردم خیلی خوب بود بدونه دردسر کارمیکرد
  حسابمو یک ماه شارژ کردم رباتم دیگه کار نمیکنه! واقعا مسخرس حتی تو قسمت پشتیبانی یک شماره تماسم وجود نداره!
  تلگرامشونم ماه هاست کسی سر نزده چند بار تیکت زدم از تو سایتشون هیچ جوابی نگرفتم ایمیل هم زدم اونم بی جواب موند!!!
  دیگه واقعا نمیدونم باید چیکار کنم فقط میخوان جیبه ادم و خالی کنن
  کاشکی میشد میتونستم کسب و کارشونو تعطیل کنم تا دیگه کسی مثله من اینجوری سرش کلاه نره 😐

  پاسخ
 39. ali
  ali گفته:

  سلام.
  من اکانت یک هفته ای از highfollower گرفتم اما بعد از یه مدتی، گفت بدلیل محدودیت های اینستاگرام ادامه فعالیت ربات متوقف شده،بعد از چند روز، وقتی هدف ها و تگ هامو عوض کردم دوباره شروع به کار کرد،ولی باز بعد از یک روز متوقف شد،تقریبا یک ماه پیش اکانت رو گرفتم اما روی هم رفته چهار روز برام کار کرد.هنوزم سه روز و نصفیش مونده.
  این درحالی بود که ربات رو خاموش کردم و اینستاساز رو برای سه روز تست راه اندازی کردم و هیچ مشکلی نداشت.
  من از اینستاساز راضی بودم اما موردی هم پیش نیومد که از پشتیبانی شون استفاده کنم، خیلی ها میگن پاسخگو نیستند.

  پاسخ
 40. مسعود
  مسعود گفته:

  سلام.آیا هنگام روشن بودن ربات نمیشه هیچ پستی گذاشت،یا کامنتی رو پاسخ داد یا دایرکت فرستاد؟ممنونم از اطلاعات خوبتون

  پاسخ
  • نیما حسن زاده
   نیما حسن زاده گفته:

   سلام دوست عزیز؛
   چرا نشه؟! پست که میشه گذاشت مشکلی نداره، اما اگر کامنت یا دایرکت خودکار ربات رو فعال کردین (که من توصیه می کنم نکنین!) بهتره که خودتون کامنت و دایرکت ندین تا محاسبات ربات به هم نریزه.

   پاسخ
 41. سید رضا
  سید رضا گفته:

  با سلام دنبال یک ربات خوب میگشتم که به مقاله شما رسیدم .در این مدت سه ربات را مورد تست قرار دادم که نتیجه از نظر پشتیبانی جالب بود. اینجا مینویسم شاید بدرد دوستانی بخوره.
  ۱٫ربات اینستا ساز : نسخه ازمایشی گرفتم و تنطمیات کردم برای خارج از ایران موقیعت دادم اما چیزی جز پیجهای ایرانی رو فالو و لایک نمیکنه و عملا فقط جغرافیای ایرانی میشناسه. تیکت برای پشتیانی دادم وسوال کردم که بعد سه روز هیچ جوابی ارسال نشده و وصعیت تیکت تغییر نکرده.
  ۲٫اینستا ربات : با تجربه ای که از قبلی داشتم مستقیم رفتم سراغ پشتیبانی ببینم به چه صورت ساپورت میکنه. به ای دی تلگرام پیام دادم و خواستم جواب بدهند تا بدونم سرعت عمل پاسخگویی چقدر است بعد سه روز هنوز تیک ابی دربافت نکردم ظاهرا سرشون شلوغه 🙂
  ۳٫ ربوکلیک : خوب پشتیبانی بعد نصف روز جواب داد اما ربات و مبلغ کمی مشکل ساز است. فلا اون چیزی که ادعا میشه مثلا ۲۰ فالور در ساعت اصلا انجام نمیشه حالا باید دید این مشکل جریانش چی هست.

  و البته گله از شما که ایمیل یاهوی من رو بعنوان ایمیل معتبر نمیشناسه این خیلی برام عجیب بود!!

  پاسخ
  • نیما حسن زاده
   نیما حسن زاده گفته:

   سلام دوست عزیز؛ خیلی ممنون که تجربه ارزشمند خودتون رو با ما در میون گذاشتین 🙂
   و البته ببخشید دیگه دست من نیست، فرم های سایت خودشون اتوماتیک ایمیل ها رو غربال می کنن، شانس شما بوده که ایمیل یاهوتون معتبر نشه ! در هر حال شرمنده ..

   پاسخ
 42. ننین
  ننین گفته:

  اینستاربات رو یه هفته اس ثبت نام کردم پشتیبانی که اصلا نداره. تیکت گذاشتم و شماره تماس هم در دسترس نیست کلا.

  پاسخ
 43. محسنی
  محسنی گفته:

  پشتیبانی خیلی خیلی مهمه
  متاسفانه اینستا ساز فقط در سه روز تست خوب کار کرد و جذب فالوور داشت ، بعد از این که یکماه شارژ کردم عملا از کار افتاد و فقط شارژ رو مصرف میکنه بدون هیچ اقدامی …. . تقریبا دو هفته پیش هم تیکت زدم ولی هنوز وضعیتش تغییر نکرده . من نمیدونم این کار اگر اسمش کلاه برداری نیست پس چیه؟
  در رابطه با اینستا ربات هم همینطوره ، هنوز بعد یک هفته جواب تیکتی که زدم برای ۳ روز تست ندادن!

  پاسخ
 44. سیما
  سیما گفته:

  سلام
  من از هر سه ربات اینستاساز، اینستاربات و روبوکلیک استفاده کردم. و به ترتیبی که نوشتم ازشون راضی بودم. منتها دوماه بیشتر نتونستم باهاشون کار کنم و الان هیچ کدوم کار نمیکنن. پشتیبانی هیچ کدوم هم جواب نمیده.
  من بدون ربات میتونم فالو و لایک و… رو انجام بدم و فقط دیگه رباتها کار نمیکنن. از چندین نفر دیگه هم شنیدم که دیگه رباتها کار نمیکنن…
  ممنون میشم اگر کسی رباتی میشناسه که همچنان کار میکنه لطفا معرفی کنه

  پاسخ
 45. سینا
  سینا گفته:

  سلام
  ممنون میشم اگر کسی رباتی میشناسه که همچنان کار میکنه لطفا معرفی کنه چون بیشترشون مشکل دارند

  پاسخ
 46. مهرداد
  مهرداد گفته:

  خیلی عالی بود و یک خسته نباشید جانانه بهتون میگم ، مقاله ی خیلی خیلی خوبی بود و به شخصه ازتون خیلی ممنونم

  پاسخ

تعقیب

 1. […] آمار و ارقام مربوط به مقاله «بهترین ربات اینستاگرام» می باشد. این مقاله در حدود ۲ ماه بود که هیچ ویرایشی روی […]

 2. […] بازاریابی آنها را تشکیل می دهد، شاید این کار را به عهده ربات اینستاگرام بگذارند. اما اگر اینستاگرامر هستید و ۲۵ ساعت روزتان را […]

 3. […] نظر من واقعا نیاز به تلاش خاصی نیست! توصیه میکنم مطلب «ربات اینستاگرام : بررسی بهترین ربات های اینستاگرام» را حتما بخوانید و از آنها استفاده […]

 4. […] کرد؟! در پاسخ باید بگویم بله می شود. توصیه میکنم مطلب «ربات اینستاگرام : بررسی بهترین ربات های اینستاگرام» را […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *