ترتیب وارد کردن کلمات کلیدی در عنوان و متن نوشته.

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
24 بازدید
سوال شده 28 آبان 1397 در سئو محتوا توسط parvizb7

فرض کنید میخوام یه مطلبی بنویسم با کلمه کلیدی: "دانلود نرم افزار فتوشاپ"
سوالم اینه که آیا باید کلمه کلیدی باید دقیقا ( مثل نمونه شماره ۱ در زیر ) به همین صورت و به همین ترتیبی که هست در عنوان یا درون مطلب وارد بشه یا همینکه سه کلمه "دانلود + نرم افزار + فتوشاپ" ( مثل نمونه شماره ۲ در زیر ) در عنوان و درون پست ها بدون ترتیب و وارد کردن کلمات دیگری بین کلمات کلمه کلیدی تکرار بشه کافیه؟

نمونه ۱ : دانلود نرم افزار فتوشاپ با لینک مستقیم به همراه آموزش نصب
نمونه ۲: دانلود نسخه جدید نرم افزار گرافیکی فتوشاپ با لینک مستقیم به همراه آموزش نصب

3 پاسخ

1 امتیاز مثبت 0 امتیاز منفی
پاسخ داده شده 6 آذر 1397 توسط fanaeyan
من تجربه شخصی دارم که نیاز نیست عینا کلمات اینگونه منظم پشت سر هم ردیف بیاید مثلا من در سایت www.barez.me تبلیغ دستگاه چاپ را می کنم سایت خودم است اما محتوایی که می سازم از کلمات دستگاه و کلمه چاپ و کلمات مرتبط بطور نامنظم استفاده می کنم اما به نظم باید محتوایی داشته باشم که در گوگل موتور هوشمند سایت www.barez.me را به عنوان مجموعه ای که مرتبط با ساخت دستگاه چاپ است معرفی کند
1 امتیاز مثبت 0 امتیاز منفی
پاسخ داده شده 7 آذر 1397 توسط user
به نظر من کلمات کلیدی پست اول عنوان باشه بهتره خودم تست کردم تاثیر بهتری داره

دانلود نرم افزار فتوشاپ با لینک مستقیم به همراه آموزش نصب

این عنوان به نظرم بهتره بعد کلمه کلیدی رو هم تو متن تگ هدینگ بزن
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
پاسخ داده شده 9 آذر 1397 توسط NimaHasanzade
نظر همه دوستان درسته.

در واقع اگر پشت سر هم باشه راحت تر رتبه میگیره اما اگر پشت سر هم نباشه هم خیلی مشکلی پیش نمیاد. اگه پارامترهای دیگه اوکی باشه، اون هم میاد بالا

به انجمن وبمستر خاکستری، تخصصی ترین انجمن دیجیتال مارکتینگ در ایران خوش آمدید. شما در اینجا می توانید به بحث و تبادل نظر در حوزه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی بپردازید.

عضویت شما در این انجمن، به معنای پذیرفتن تمامی قوانین انجمن می باشد.

جدیدترین مقالات در وبمستر خاکستری

روش های افزایش ترافیک وبسایت

همه چیز درباره سوشیال سیگنال

محتوا سازی در اینستاگرام

ثبت نام دوره رایگان سئو محتوا

...