چند سوال در مورد لینک سازی

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
22 بازدید
سوال شده 7 آذر 1397 در لینک بیلدینگ توسط user
چندتا سوال در مورد لینک سازی دارم مقاله لینکسازی رو هم خوندم ولی بازم مبهم موند برام اگه میشه اقای حسن زاده جواب بدید

1- لینکسازی تو انجمن ها کدوم روش بهتره؟ اول اینکه لینکو بزار تو صفحه پروفایل و دیگه فعالیتی نکنیم و لینک تو همون صفحه پروفایل فقط باشه یا اینکه تو اون انجمن پست یا جواب پست بزنیم و لینک بگیریم؟ و اگر گزینه دوم بهتره چند تاپیک این کارو کنیم؟

2- لینکسازی در وبلاگ ها: ایا یک وبلاگ رو باید هر روز به روز کنیم و با هر پست لینک سایت خودمون رو هم تو اون پست بزاریم یا اینکه تو هر سرویس وبلاگدهی یک پست بزنیم و لینک بزاریم و دیگه کار نکنیم؟

3 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
پاسخ داده شده 9 آذر 1397 توسط NimaHasanzade
سلام خدمت شما؛

اصل کلی این هستش که طبیعی باشیم! همین و بس

یعنی تو انجمن قطعا نباید یک پروفایل بک لینک بسازیم و تمام.. این ارزش نداره. مثل یک کاربر عادی لینک بسازین و بعدش هم فعالیت مفید داشته باشین. حتی تو جواباتون میتونین اگر سایتتون مرتبطه لینک بدین و ترافیک جذب کنین.

درباره وبلاگ هم روش های مختلف زیادی وجود داره که واقعا من همش رو نمیتونم بگم. فقط تنها چیزی که بهش توجه میکنین باید این باشه که طبیعی عمل کنین.

فرض کنین گوگل یک آدم فوق العاده باهوشه که همه کلک ها رو بلده! شما خیلی رک و راست نمیتونین بهش دروغ بگین. باید نهایت تلاشتونو بکنین تا خیلی طبیعی جلوه بدین.
دارای دیدگاه 10 آذر 1397 توسط user
خب طبیعی تو وبلاگ اینه که شما وبلاگ بروزی داشته باشید و مثلا یک لینک به خودتون بدید که اگه بخوای یه شبکه باشه مثلا 20 وبلاگ بروز کنی یه کار فرسایشی و خسته کننده میشه
1 امتیاز مثبت 0 امتیاز منفی
پاسخ داده شده 10 آذر 1397 توسط fanaeyan

سلام شما یا باید سایت داشته باشید و یک لینک مثلا http://barez.me/1397/08/28/%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D8%AD%D8%B1%D8%A7%D8%B1%D8%AA%DB%8C/

که موضوع در باره دستگاه چاپ حرارتی است را در انجمن قرار می دهید ولی در ولاگ بهتر است در چند سایت متفاوت وبلاگ داشته باشید http://b911.blogfa.com/post/56 من در بلاگفا و درتمام وبلاگ های دیگر وبلاگ دارم و دستگاه چاپ حرارتی را معرفی می کنم 

حالا در پاسخ بالا من چند لینک قرار داده ام 

اما برای بروز رسانی چه سایت یا ولاگ حتما باید در هفته چند محتوای مرتبط با کارتان با لینک های هدفمند منتشر کنید اینکه یک سایت یا وبلاگ بسازید و رها کنید هرگز در موتور های جستجو دیده نمی شوید 

و بعد لینک را در سایت های مختلف به اشتراک بگذارید

دارای دیدگاه 10 آذر 1397 توسط user
ماشالا شما هم که همه رو همینجا به اشتراک گذاشتید
نه اگه به این راحتی ها بود من چند سال پیش این کارا رو کردم هنوز هم وجود دارن ولی نتیجه نگرفتم
جمله اولتون هم خیلی با حال بود;)
1 امتیاز مثبت 0 امتیاز منفی
پاسخ داده شده 11 آذر 1397 توسط it1press
سلام

در مورد انجمن ها:

بهتره که لینک در پروفایل و امضا داشته باشید.

بعد شروع به فعالیت کنید. در داخل پست ها هم نیازی نیست که لینک قرار بدید. همین که در امضا وجود داره کافیه.

برای وبلاگ ها هم پیشنهاد میکنم اگر روی چند موضوع کار میکنید، برای هر کدوم از موضوعات یه وبلاگ از سرویس های مختلف ایجاد کنید.

بطور مثال: اگر موضوعاتی مثل سئو و وردپرس کار می کنید، 1 وبلاگ برای سئو در سیستم بلاگفا و 1 وبلاگ برای وردپرس در سیستم رز بلاگ ایجاد کنید. توجه کنید که بلاگ ها رو به هیچ عنوان به همدیگه لینک نکنید و فقط پست های مرتبط با موضوع قرا بدید.

هر دو یا سه روز 1 پست مرتبط در بلاگ ها قرار بدید. اما سریعا لینک نکنید به مطلب مورد نظرتون. بعد از 5 یا 1 هفته می تونید پست رو به مطلب مورد نظر لینک کنید.

همچنین سعی کنید در بلاگ ها لینک به سایت ها دیگه به خصوص سایت های مرجع و یا ویکی پدیا داشته باشید.
دارای دیدگاه 11 آذر 1397 توسط user
اینکه پستو بعد 5 روز ویرایش کنیم و لینک توش بزاریم فکر نکنم کار مناسبی باشه
در مورد دوم هم مثلا یه سایت موزیک فقط یک موضوع داره
ایا تو هر سرویس یه وبلاگ ساخته بشه و تو هر پستش لینک داده بشه؟
دارای دیدگاه 3 روز قبل توسط NimaHasanzade
در حوزه موزیک هم شما میتونین چند وبلاگ داشته باشین برای کار روی کلمات کلیدی اصلیتون! مثلا یک وبلاگ برای اینکه روی کلمه «دانلود آهنگ صوتی» بیاین بالا و یک وبلاگ برای اینکه روی کلمه «دانلود موزیک ویدیو» بیاین بالا !
دارای دیدگاه 2 روز قبل توسط piroozparvaz
سلام لینک بهتره صفحه اصلی سایت باشه و یا به همه صفحات باید لینک بدیم؟
دارای دیدگاه 1 روز قبل توسط user
به همه صفحات لینک بدی بهتره تو حالت طبیعی مطمئنن کسی نمیاد به صفحه اصلی شما فقط لینک بده

به انجمن وبمستر خاکستری، تخصصی ترین انجمن دیجیتال مارکتینگ در ایران خوش آمدید. شما در اینجا می توانید به بحث و تبادل نظر در حوزه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی بپردازید.

عضویت شما در این انجمن، به معنای پذیرفتن تمامی قوانین انجمن می باشد.

جدیدترین مقالات در وبمستر خاکستری

روش های افزایش ترافیک وبسایت

همه چیز درباره سوشیال سیگنال

محتوا سازی در اینستاگرام

ثبت نام دوره رایگان سئو محتوا

...