خرید بک لینک

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
75 بازدید
سوال شده دی 9, 1397 در سئو محتوا توسط علی دادا

سلام دوستان و تشکر از مدیران سایت

من یک فروشگاه لوازم خانگی اینترنتی دارم محل این فروشگاه هم در کرج هستش حالا میخوام برای این فروشگاه یه مقداری گسترش فعالیت بدم برای خرید بک لینک نکات مهمش چیه و باید از کجا گرفت اگر هم میشناسید معرفی کنید 

این هم لینک وب سایتم دوست داشتید بررسی کنید و مشکلات و معایبش رو بهم گوشزد کنید.

https://alidada-co.com

3 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
پاسخ داده شده 21 دی 1397 توسط lono
خرید بک لینک خیلی مهمه اگه اشتباه کنی  دقیقا یک سال عقب می افتی  چون  تا یکی دو ماه اثر بک لینک خودشو نشون میده  یا خوبه یا بده  اگه خوب بود و   اصول لینک سازی رو رعایت کردی که هیچ  میایی بالا اگه   بدون رعایت هزار تا بک لینک بخری   سایتت میره جایی که عرب نی انداخت  و  7 8  ماه باید  تلاش کنی که نجاتش بدی  تا بیاد به موقعیت حالا  

پس خیلی دقت کن    بک لینک   و   یک دفه نخر و هر هفته سه چار تا بخر    از سایت هایی بخر دامین اتوریتی بالایی داشته باشه
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
پاسخ داده شده 11 بهمن 1397 توسط کرج داربست
بهتره به جای خرید بک لینک اوایل یه تعداد بک لینک طبیعی بسازید و بگیرید و بعد روی پست های مهمان ریپورتاژ های رایگان و فعالیت در انجمن ها اقدام کنید بعد که تونستید بک لینک های خوبی بدست بیارید بهتره به خرید ریپورتاژ اقدام کنید و در مرحله آخر باید خرید بک لینک به دقت انجام بشه
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
پاسخ داده شده 23 بهمن 1397 توسط naserraya8
من پیشنهاد می کنم برای شروع از رپورتاژ آگهی در سایت های بدون اسپم و اتوریتی بالا استفاده کنید البته به صورت منظم و ماهانه تا سایتتون اعتبار بگیره

موفق باشید

به انجمن وبمستر خاکستری، تخصصی ترین انجمن دیجیتال مارکتینگ در ایران خوش آمدید. شما در اینجا می توانید به بحث و تبادل نظر در حوزه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی بپردازید.

عضویت شما در این انجمن، به معنای پذیرفتن تمامی قوانین انجمن می باشد.

جدیدترین مقالات در وبمستر خاکستری

روش های افزایش ترافیک وبسایت

همه چیز درباره سوشیال سیگنال

محتوا سازی در اینستاگرام

ثبت نام دوره رایگان سئو محتوا

...