معرفی رایگان کسب و کارهای اینترنتی

2 دوستدار 0 امتیاز منفی
358 بازدید
سوال شده خرداد 15, 1397 در معرفی ها توسط NimaHasanzade

با سلام خدمت اعضای محترم انجمن وبمستر خاکستری ؛

در این پست قصد داریم کسب و کارهای خود را به صورت رایگان به یکدیگر معرفی کنیم و برای خود لینک سازی کنیم.

در صورتی که همه دوستان همکاری کنند و کیفیت محتوای این صفحه را افزایش بدهند، طبیعتا پیج آتوریتی بالا رفته و تاثیر بک لینک های این صفحه افزایش خواهد یافت.

منتهی چند نکته هست که حتما باید رعایت کنید ؛

• محتوای کوتاه ننویسید. (حداکثر حجم مجاز محتوا، 500 کلمه است. توصیه می کنم محتوای شما بین 300 تا 500 کلمه باشد.)
  • بیش از ٢ لینک در هر کامنت ارسال نکنید! (تعداد زیاد لینک ها به ضرر همگی خواهد بود.)
  • کسب و کار خود را در بهترین شکل ممکن معرفی کنید و از کلمه های کلیدی مرتبط با کسب و کارتان استفاده کنید. 

21 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
پاسخ داده شده 20 شهریور 1398 توسط mjtbshaker
ویرایش شده 20 شهریور 1398 توسط mjtbshaker

باسلام خدمت همه عزیزان 
من مجتبی شاکر کارشناس دیجیتال مارکتینگ امروز میخوام که یک کسب و کار اینترنتی در زمینه مبلمان اداری خدممتون معرفی کنم .

با سابقه 15 ساله خودم در صنعت مبلمان اداری و آشنایی کامل  به این صنعت امروز یکی از برند های جوان در این حوزه که در یکی دو سال گذشته وارد عرضه دیجیتال هم شده معرفی می کنم. 

مبلمان اداری ژاویز 

مبلمان اداری ژاویز فعالیت رسمی خود را در سال 1395 به صورت جدی آغاز کرده است. با توجه به سابقه 15ساله مدیران این شرکت، سرعت رشد و کیفیت قابل قبول محصولات در سال های اولیه کمک زیادی به بیشتر شناخته شدن این برند نوپا شده است. مدیریت این مجموعه آقای مجید منتظری می باشد. ایشان در حدود 15 سال سابقه در این صنعت را وارد مجموعه ژاویز نموده است. تجربه بالا و حساسیت دز انتخاب محصولات یکی از ویژگی های آقای منتظری می باشد. 
مبلمان اداری ژاویز علاوه بر تولیدات خود که شامل: 
میز کارمندی
میز کارشناسی
میز مدیریتی
میز کانتر یا میز منشی
پارتیشن اداری
انواع فایلینگ و کتابخانه 
و سازه های سفارشی چوبی می باشد نمایندگی فروش برترین تولید کنندگان صندلی اداری  را اخذ نموده است. برخی از این برند ها شامل: 
مبلمان اداری نیلپر 

مبلمان اداری هلگر
مبلمان اداری اروند

مبلمان اداری نظری 
مبلمان اداری آرتمن

مبلمان اداری ژاویز در سال 1396 وبسایت خود را بروز رسانی نمود.در این بروز رسانی از فروشگاه اینترنتی خود نیز رونمایی نمود. 

در فروشگاه اینترنتی ژاویز میتوانید علاوه بر محصولات تولید این شرکت محصولات برترین تولید کنندگان صندلی را نیز خریداری نمایید. 

ضمنا مبلمان اداری ژاویز مجری تعداد زیادی از پروژه های اجرایی در این زمینه بوده است. طراحی اختصاصی در این شرکت یکی دیگر از تمایزات این برند می باشد.  مبتوانید در قسمت پروژه های اجرایی، تصویر برخی از این پروژه ها را مشاهده نمایید

امیدوارم شما هم به جمع مشتریان این برند دوست داشتنی بپیوندید. 

نویسنده: مجتبی شاکر

به انجمن وبمستر خاکستری، تخصصی ترین انجمن دیجیتال مارکتینگ در ایران خوش آمدید. شما در اینجا می توانید به بحث و تبادل نظر در حوزه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی بپردازید.

عضویت شما در این انجمن، به معنای پذیرفتن تمامی قوانین انجمن می باشد.

جدیدترین مقالات در وبمستر خاکستری

روش های افزایش ترافیک وبسایت

همه چیز درباره سوشیال سیگنال

محتوا سازی در اینستاگرام

ثبت نام دوره رایگان سئو محتوا

...