لینک سازی داخلی و خارجی برای مقالات

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
25 بازدید
سوال شده 18 بهمن 1397 در سئو محتوا توسط aria7778
ویرایش شده 18 بهمن 1397 توسط aria7778

سلام وقت به خیر.

من مقاله رفرنس لینک سازی سایت رو خوندم و محصول ترند های بازاریابی محتوا رو هم خریدم و دیدم.

یه سری سؤال برام پیش اومد که ترجیح دادم به جای پرسیدنشون تو یه تاپیک... تبدیل به چندتاشون کنم که هم بقیه کاربرا به راحتی بهشون دسترسی داشته باشند و هم یه کمک کوچیکی به سئو وبمستر خاکستری بشه به عنوان تشکر بابت مطالب و ویدیو هاشون.

سؤال:

تو بحث تولید محتوا سایت، من یه سایت دارم که هم محصول دارم واسه فروش و هم آموزش.

من باید یه سری مقاله نسبتا "زرد" تولید کنم، که واقعا کاربرد خاصی ندارند برای کاربر و فقط باید کلمه مورد نظر رو در مقالم سئو کنم  و بعد از اون هم به صفحه اصلی محصول لینک بدم، نهایتا خیلی تلاش کنم یه مقاله 500تا700 کلمه ای بنویسم.

مثلا مقاله ساخت فروشگاه اینترنتی در اصفهان که همیخوام رو این کلمه سئو بشم و هم به صفحه ساخت فروشگاه اینترنتی خودم لینک بدم.

از اونجایی که باید تو کلمات مشابه همین عبارت هم مقاله تولید کنم مثل طراحی سایت اینترنتی یا طراحی فروشگاه اینترنتی در اصفهان...

1_ چه راهی دارم که این مقالات در سایتم تکراری شناخته نشه؟ هرچی هم مثل هم ننویسم آخرش یه جاهایی از مقاله مثل اونجایی که باید از کاربر دعوت کنم برا کامنت گذاشتن یا شماره های تماس، در تمام مقالات تکراری میشه...اشکالی داره؟

2_این مقالات واقعا مطلب مفیدی نمیتونه داشته باشه و نمیخوام در بین مقالات وبلاگم قرار بگیره که سایتم رو زشت کنه... میتونم از وبلاگ مخفیشون کنم؟ که کاربرنتونه از داخل سایت بره داخلشون؟

3_برای لینک بیلدینگ خارجی مقالات

باید برای هر مقاله جدا لینک سازی بشه؟

مثلا مقاله تولید محتوای ارزان در اصفهان

و

تولید محتوای جذاب در اصفهان

هرکدوم به صورت جداگانه لینک سازی روش انجام بشه؟ با توجه به اینک مقالات کوتاه اند گوگل شک نمیکنه؟

2 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
پاسخ داده شده 1 اسفند 1397 توسط martiaonline
با سلام

من موافق این روش اصلا نیستم و وقتی هم که مثلا مخفی کنید ایندکس نمیشه و کلیکی هم نمیشه

اگر به نتایج پایدار و واقعی علاقه مندید مقاله های واقعی و با کیفیت درست کنید و لندینگ پیحهای واقعا قدرتمند تجربه من نشون داده میشه با کار واقعی و محتوای یکتا بیای تو صفحه اول گوگل اونم با روشهای قانونی فقط باید صبر و هدف و استراتژی و از همه مهمتر تلاش کنید.

موفق باشید
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
پاسخ داده شده 14 فروردین 1398 توسط NimaHasanzade

سلام؛

مشکل شما با دسته بندی و تگ حل میشه.

شما باید یک سری مقاله (کوتاه یا بلند، فرقی نمیکنه) ارزشمند تولید کنین با کلمات کلیدی مختلف. اما همشون باید به موضوع ساخت فروشگاه اینترنتی در اصفهان مربوط باشن!

بعد بیاین برای این کلمه یک تگ یا دسته بندی تعریف کنین و همه مقالاتتون رو ببرین زیر مجموعه اون.

حالا اگه میخواین یک تگ دیگه درست کنین باید یادتون باشه که مقاله های دو تگ نباید دقیقا مثل هم باشن و باید کم و زیاد باشن یا فرق داشته باشن.

من توصیه میکنم مقاله برچسب گذاری صحیح در سایت رو حتما بخونین. خیلی از مشکلات شما رو پاسخ میده

به انجمن وبمستر خاکستری، تخصصی ترین انجمن دیجیتال مارکتینگ در ایران خوش آمدید. شما در اینجا می توانید به بحث و تبادل نظر در حوزه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی بپردازید.

عضویت شما در این انجمن، به معنای پذیرفتن تمامی قوانین انجمن می باشد.

جدیدترین مقالات در وبمستر خاکستری

روش های افزایش ترافیک وبسایت

همه چیز درباره سوشیال سیگنال

محتوا سازی در اینستاگرام

ثبت نام دوره رایگان سئو محتوا

...