آپلود ویدیو در سایت

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
39 بازدید
سوال شده 21 بهمن 1397 در بازاریابی ویدیویی توسط psdk

با سلام من مدت ها ست که می خواهم در سایتم ( کرمون شاپ ) چند ویدیو آپلود کنم ولی ظرفیت هاست سایتم محدود است . آیا راهی هست که بتوانم در سایتم ویدیو بگذارم بدون این که از ظرفیت هاست کم بشه با تشکر 

3 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
پاسخ داده شده 1 اسفند 1397 توسط martiaonline

سلام دوست عزیز

اصلا پیشنهاد نمیدم از اپارات ویا یوتیوب استفاده کنید . اگر به سئوی سایت خود  اهمیت میدید. من در سایتم مارتیا آنلاین مقاله ای و ویدئویی منتشر کردم و هم توضیح دادم چرا اپارات دشمن سایت شماست و هم یک سرویس عالی که خودم الان استفاده میکنم رو معرفی کردم برای دیدن و خواندن این دومقاله به لینکهای زیر مراجعه کنید

چرا آپارات دشمن سایت شماست

سرویس عالی برای ویدئوهای شما

امیدوارم بدردت بخورد برای تست سرویس ۵ گیگ رایگان فضا میده من خودم الان تمام ویدئوهای سایتم تو این سویسه و کاری کردم ویدئوهام تو رتبه های اول بخش ویدئوی گوگل باشه

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
پاسخ داده شده 14 فروردین 1398 توسط NimaHasanzade
سلام؛

توصیه من به شما استفاده از سایت کاویمو هستش.

این سایت به شما اجازه میده ویدیو رو داخلش آپلود کنین و بعد کد اون رو در سایت خودتون بزارین.

اینطوری ویدیو برای سایت خودتون شناخته میشه و با سایت شما در گوگل بالا میاد و از ظرفیت هاستتون هم کم نمیشه، فقط یکم باید پول بدین! همین
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
پاسخ داده شده 5 اردیبهشت 1398 توسط WOW
پیشنهاد من آپاراته بدون شک

به انجمن وبمستر خاکستری، تخصصی ترین انجمن دیجیتال مارکتینگ در ایران خوش آمدید. شما در اینجا می توانید به بحث و تبادل نظر در حوزه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی بپردازید.

عضویت شما در این انجمن، به معنای پذیرفتن تمامی قوانین انجمن می باشد.

جدیدترین مقالات در وبمستر خاکستری

روش های افزایش ترافیک وبسایت

همه چیز درباره سوشیال سیگنال

محتوا سازی در اینستاگرام

ثبت نام دوره رایگان سئو محتوا

...