بهترین دوره برای یادگیری سئو در سطح حرفه‌ای که به نکات کلیدی کار اشاره کند چیست؟

1 امتیاز مثبت 0 امتیاز منفی
334 بازدید
سوال شده تیر 30, 1397 در سایر موارد توسط bahar_mozafari
سلام دوستان، یه سوال دیگه !

بهترین دوره برای یادگیری سئو در سطح حرفه ای کدوم دوره است؟

خیلی دوست دارم سئو رو در حد حرفه ای یاد بگیرم ولی نمیدونم کدوم دوره بهتر هستش.

خودم بین دوره های مدیر وب و مدیر سایت گیر کردم. هزینه هاش رو هم بررسی کنین لطفا ..

ممنون

9 پاسخ

پاسخ داده شده تیر 30, 1397 توسط sorar_ali
من تنها چیزی که میتونم بگم اینه که دوره جامع اینستاگرام مدیر وب رو دیدم و حقیقتش مطالب چندان حرفه ای داخلش نبود و برای همین فکر نمیکنم دوره های دیگه شون چندان جالب باشه.

البته باید بگم تخصص مدیر وب بیشتر روی سئو هست و ممکنه این حرف من درباره دوره جامع جادوی سئو شون صدق نکنه!
پاسخ داده شده تیر 30, 1397 توسط aliahmadi
من دوره های آقای امین هاشمی رو توصیه میکنم. الان لینکش رو ندارم ولی داخل ایوند سرچ کنین دوره جامع 50 ساعته سئو براتون میاره.

ایشون تو سئو خیلی حرفه ای هستن و بنظر من بهترین انتخابه.
دارای دیدگاه تیر 31, 1397 توسط NimaHasanzade
کاملا با نظر شما موافقم
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
پاسخ داده شده تیر 31, 1397 توسط NimaHasanzade
ویرایش شده مرداد 25, 1397 توسط NimaHasanzade

علاوه بر دوره آقای امین هاشمی که من هم تضمین میکنم، یک دوره دیگه هست از سایت 7learn که اموزش جامع سئو هست در ۲۷ ساعت کلاس و هزینه ۷۸ تومن!

تضمین نمیکنم ولی بنظرم به امتحانش میارزه!

البته دوره رایگان سئو محتوا من رو هم میتونین شرکت کنین که قطعا نکات خوبی داخلش وجود داره!!

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
پاسخ داده شده 25 دی 1397 توسط ehsan mohammadi

به نظر من سایت های خارجی بهتر عمل کردن تو این زمینه. سایت هایی هم هستند که آموزشای خارجی رو با ترجمه و دوبله میگذارند. سایت بلدشو هم برای سئو چند تا آموزش خوب داره قیمتاشم بالا نیست، میخوای اونم یه نگاه بنداز.

دارای دیدگاه 17 تیر 1398 توسط NimaHasanzade
سایت های خارجی تقریبا فقط سئو کلاه سفید رو میگن، خیلی کم پیش میاد سئوی ایرانی بگن!
سئو ایرانی معمولا کلاه خاکستری ه.
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
پاسخ داده شده 18 اردیبهشت 1398 توسط fns4565

پیشنهاد میکنم به دوره جامع آموزش سئو مقدماتی و حرفه ای آقای امیر قمصری هم تو نیوسئو سر بزنید. کارشناسان برتر سئو ایران از این دوره استفاده کردند. همیشه دوره های سئو امیر قمصری، به همه وبمستران و برنامه نویس و طراحان سایت توصیه میشه.

دارای دیدگاه 17 تیر 1398 توسط NimaHasanzade
تبلیغ نمیخوایم بکنیم، میخوایم نقد و بررسی کنیم :)
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
پاسخ داده شده 12 خرداد 1398 توسط rezaasadi

سلام 

من داشتم در مورد دوره های سئو برای وردپرس سرچ میکردم یه سایت دیدم لینکش رو اینجا میذارم https://jazbmarketing.ir/product/seo-course/

بعد در مورد بهترین دوره ها سئو سرچ کردم دیدم اینجا پرسش پاسخ گفتم بپرسمو راهنمایی بگیرم

کسی تو این دوره شرکت کرده ؟ خوبه به نظرتون ؟ میخواستم بخرم گفتم قبلش یه سوال بپرسم 

من کار کردن با وردپرس بلدم واسه سئو خیلی چیزا دیگه باید یاد بگیرم ؟

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
پاسخ داده شده 4 تیر 1398 توسط amir77
سلام قوی ترین مدرس ها و دوره ها رو باید از نمونه کارهاشون پیدا کرد. قوی ترین نمونه کارها شامل سخت ترین کلمات در وب فارسی هست در شرایطی که به صورت اصولی سئو شده باشه. یه موردم اینکه کلاس واقعا مفید باشه من یکی دو تا از این دوره ها رو دیدم مثلا 40 ساعت دوره گذاشتن توش خاطره میگن و از موفقیت هاشون تعریف میکنن و همه مباحث رو کامل نمیگن یا شایدم مسلط نیستن و میان یه تکنیک آسمان خراش و میگن و خلاص در حالی که سئو کلی بجث فنی و ریز کاری داره که توی پروژه های مختلف ممکنه بهش برخورین پس گول تایم بالای کلاسم نخورین هم خستتون میکنه مثلا دو سه ماه دوره رفتن و هم همش مفید نیست و جنبه تبلیغاتی داره یا چیزهایی میگن که خارج از بحث سئو و میخوان ساعت پر کنند. یکی از سخت ترین کلمات وب فارسی که اکثر سئو کارها موافقن باهاش کلمه طراحی سایت هست که رقابت شدیدی توی اون وجود داره. سایت ها رو که بررسی میکنی میبینی سایت هایی بالا هستند که اکثرا دوره ای برگزار نمیکنند تا مبادا دستشون رو بشه و اونایی هم که دوره برگزار میکنند تو صفحه دو به بعد هستند یعنی قوی ترین هاشون هنوز وارد نشدند ولی یکیشون به تازگی دوره آموزش سئو رو برگزار کرده که تو حوزه آموزش ناشناخته است یا شایدم سیاست شون اینه خیلی تو بوغ و کرنا نکنن که دارن دوره برگزار میکنن که اسم شرکت وب وانه و توی اکثر کلمات حوزه طراحی سایت رتبه های برتر رو داره و بنظر من میتونه گزینه مناسبی باشه با توجه به نمونه کارهای قوی شون لینک ثبت نامشم پیدا کردم.

https://webone.co/fa/صفحه/اموزش-seo/دوره-جامع-اموزش-سئو
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
پاسخ داده شده 10 تیر 1398 توسط siavash82ir
سلام من داشتم مقالات این سایتو میخوندم http://www.rahkarenovin.com/article/256/ دیدم خوب توضیح داده و در زمینه سئو هم که شما میخوای فعال هستند نمیدونم آموزش دارن یا نه ولی بد نیست ازشون بپرسی
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
پاسخ داده شده 17 تیر 1398 توسط NimaHasanzade

درضمن دوره سئو خارجی خاکستری من هم به زودی لانچ میشه.

بد نیست نگاهی به سرفصل هاش بندازی!

به انجمن وبمستر خاکستری، تخصصی ترین انجمن دیجیتال مارکتینگ در ایران خوش آمدید. شما در اینجا می توانید به بحث و تبادل نظر در حوزه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی بپردازید.

عضویت شما در این انجمن، به معنای پذیرفتن تمامی قوانین انجمن می باشد.

جدیدترین مقالات در وبمستر خاکستری

روش های افزایش ترافیک وبسایت

همه چیز درباره سوشیال سیگنال

محتوا سازی در اینستاگرام

ثبت نام دوره رایگان سئو محتوا

...