نظر سنجی درباره لینک سازی نوفالو و فالو

1 امتیاز مثبت 1 امتیاز منفی
64 بازدید
سوال شده 18 فروردین 1398 در لینک بیلدینگ توسط meysam
سلام

اکثرا اینو میدونن که لینک های نوفالو ارزش رو منتقل نمیکنن. این سوالی که میپرسم بیشتر جنبه نظرسنجی داره. به این صورت که تجربه خودتون رو بیان کنید

خب حالا بریم سراغ سوال: در لینک سازی ترجیح شما روی چیه؟ لینک سازی توی سایت با دامین و پیج اتوریتی بالای 70 به صورت نوفالو یا لینک سازی توی سایت های با اتوریتی 10 تا 30 فالو؟

هنگام جواب دادن این نکته رو در نظر داشته باشید که توی هر دو سایت امکان گذاشتن انکرتکست دلخواه هست

منتظر نظراتتون هستم

4 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
پاسخ داده شده 5 اردیبهشت 1398 توسط WOW
به نظر من شما باید از همه دسته لینک ها به سایتتون داشته باشید ..
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
پاسخ داده شده 9 اردیبهشت 1398 توسط rasanebank

"اکثرا اینو میدونن که لینک های نوفالو ارزش رو منتقل نمیکنن "

تا سال قبل درست بود ولی الان نه  چون Co-Citation  متقابل سایت ها از یکدیگر و Linkless Backlink اشاره بدون لینک یا نوفالو به سایت – دو ترند جدید و تاثیر گذار  سئو 2019 شدن.

مطالب زیر حتمابخون 

https://websima.academy/brand-awareness-impact-seo/

https://radzad.com/blog/linkless-mentions

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
پاسخ داده شده 17 تیر 1398 توسط NimaHasanzade
من شخصا خیلی به نوفالو و دوفالو توجه نمیکنم، مخصوصا درباره موردی مثل مورد شما.

مشخصا واضحه که لینک از سایت با کیفیتی با دامین آتوریتی 70 خیلی بهتره، حتی لینک هم ندن و اسم برند شما رو ذکر کنه خودش کلی ارزش داره!

و این رو هم بگم که لینکی ارزش داره که ورودی برای شما بیاره، حالا ببینین کدومش بیشتر برای شما ورودی میاره، سایت با دامین آتوریتی 70 یا 10 ...
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
پاسخ داده شده 5 روز قبل توسط aradralami
جفتش خیلی مهم هستن نوفالو لازمه چون گوگل باید متوجه شه شما دارین به صورت طبیعی برای سایت سئو میکنین

به انجمن وبمستر خاکستری، تخصصی ترین انجمن دیجیتال مارکتینگ در ایران خوش آمدید. شما در اینجا می توانید به بحث و تبادل نظر در حوزه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی بپردازید.

عضویت شما در این انجمن، به معنای پذیرفتن تمامی قوانین انجمن می باشد.

جدیدترین مقالات در وبمستر خاکستری

روش های افزایش ترافیک وبسایت

همه چیز درباره سوشیال سیگنال

محتوا سازی در اینستاگرام

ثبت نام دوره رایگان سئو محتوا

...