دستگاه حضور غیاب باشگاهی

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
5 بازدید
سوال شده 24 اردیبهشت 1398 در معرفی ها توسط spersia

نحوه ی عملکرد دستگاه حضور و غیاب باشگاهی

مدیران باشگاه های ورزشی برای بازدهی بیشتر سرمایه و سرویس دهی بهتر به مشتریان خود و نیاز ویژه ای که  به  کنترل اعضای باشگاه خود دارند  بایستی حتما از  یک ساز و کار برای تحت نظر  گرفتن  استفاده نمایند و این کنترل جز با سیستم های پیشرفته حضور و غیاب میسر نمی شود .

این سیستم ها معمولا مجموعه ای از نرم افزار ها و سخت افزار های مختلف هستند که به واسطه یعملکرد ویژه خود می توانند کنترل کاملی بر روی اعضای باشگاه ، دستگاه های مختلف ، میزان شهریه پرداختی و مدت زمان اشتراک باقی مانده عضو و… داشت.

دستگاه حضور و غیاب باشگاهی مازاد بر کنترل اعضای باشگاه می تواند بر روی پرسنل و کارکنان باشگاه نظارت داشته باشد و از طریق اثر انگشت ، چهره، کارت اعتباری و…  ورود و خروج کارکنان و اعضای باشگاه را بسنجد و برای مدیریت ارسال نمایند.

ویژگی اصلی سیستم های حضور و غیاب باشگاهی

این سیستم ها امروزه دارای ویژگی های متنوع و متفاوتی هستند که از یک مدل تا مدل دیگر متفاوت می باشد و  این سبب تفاوت در هزینه و کارایی شده است . اما هر سیستم چند ویژگی اصلی دارد که در همه سیستم ها مشترک بوده و اصل لاینفک آن ها می باشد.

۱) ثبت اتوماتیک زمان :

ثبت زمان بصورت خودکار و اتوماتیک از مولفه های اصلی یک سیستم حضور و غیاب باشگاهی است.

۲) دسترسی راحت به اطلاعات :

یکی از مولفه های این سیستم ها دسترسی راحت به اطلاعات ثبت شده می باشد. مدیریت به راحتی می تواند اطلاعاتی که سیستم ثبت کرده است را به راحتی ببنید  و یا در داخل اطلاعات سرچ انجام دهد. این در حالی است که در سیستم های سنتی دسترسی به اطلاعات بسیار دشوار بود.

۳) مدیریت کارکنان و یکپارچه سازی :

برخی  از دستگاه های حضور و غیاب باشگاهی  این قابلیت را  دارند تا میزان حقوق و  پرداخت های کاربران را مدیریت کنند و بر اساس برنامه ریزی های قبلی که برای آن ها  انجام می شود می توانند در صورت اتمام اشتراک یک کاربر دسترسی او  را  به بخشهای مختلف محدود نمایند و  یا  از  ادامه ی فعالیت او جلوگیری نمایند مگر اینکه کاربر اشتراک جدید خریداری نماید و یا هزینه های قبلی خود را پرداخت نماید. مازاد بر این قابلیت محاسبه حقوق مربیان نیز وجود دارد .

 

لطفا وارد شده یا عضو شوید تا بتوانید سوال بپرسید

به انجمن وبمستر خاکستری، تخصصی ترین انجمن دیجیتال مارکتینگ در ایران خوش آمدید. شما در اینجا می توانید به بحث و تبادل نظر در حوزه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی بپردازید.

عضویت شما در این انجمن، به معنای پذیرفتن تمامی قوانین انجمن می باشد.

جدیدترین مقالات در وبمستر خاکستری

روش های افزایش ترافیک وبسایت

همه چیز درباره سوشیال سیگنال

محتوا سازی در اینستاگرام

ثبت نام دوره رایگان سئو محتوا

...