افزایش فالوور اینستاگرام

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
85 بازدید
سوال شده 13 خرداد 1398 در اینستاگرام توسط yasaman
ویرایش شده 14 خرداد 1398 توسط yasaman
سلام به همگی چجوری میتونم فالورهامو افزایش بدم؟

2 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
پاسخ داده شده 6 روز قبل توسط yasaman

بهترین پاسخ

ممنون از نظرات شما. بعد از کلی جستجو و ضرر از سایتهایی امثال همین های فالور که بهارجان گفتن در نهایت از طریق سایت دکتر مجیک که به صراحت و صادقانه گفتن فالوور واقعی خریدنی نیست و فقط با تلاش بدست میاد و همه سرویس های فروشی فیک هستن به این نتیجه رسیدم که از دکتر مجیک مقداری فالور فیک بخرم تا برای شروع از لحاظ روانی روی مخاطبینم تاثیر بیشتری بزارم و این شد که الان تونستم کلی فالوور واقعی بدست بیارم به هدفم نزدیکتر شم که البته با اپلیکیشن دکتر مجیک خیلی راحت هر زمان برای افزایش بازدید استوری و بقیه امارهای اینستاگرام سفارش میدم. تازه هم خیلی ارزونتره هم هدیه پولی داره هم پشتیبانی همیشگی

0 دوستدار 1 امتیاز منفی
پاسخ داده شده 6 مرداد 1398 توسط baharhashemi75

سلام.به نظرم راه های زیادی واسه افزایش فالوئر اینستاگرام وجود داره که سریع ترین روش هاش استفاده از ربات های افزایش فالوئر هست.

سایت های زیادی هم هستن که ربات هایی واسه این کار ایجاد کردن که شاید از خیلی هاش جواب درستی نگیرین.ولی من از ربات ها وسایت های فالوئر (high follower) استفاده کردم و میکنم و تونستم توو سه ماه حدود 20 هزار فالوئر واقعی بدست بیارم.

به نظرم های فالوئر سایت خیلی خوبی واسه افزایش فالوئر اینستا هست.

دارای دیدگاه 14 مرداد 1398 توسط hossein_a82
نه خانم هاشمی . . استفاده از ربات های افزایش فالوور اینستا قبلا توصیه میشد و قبولم دارم که واقعا هم جواب میداد . . ولی حالا دیگه اصلا به هیچ وجه توصیه نمیشه چون اینستاگرام تازگیا الگوریتم هاشو ارتقا داده و خیلی سریع و راحت میفهمه که داری از ربات برای افزایش فالوور استفاده میکنی برا همین پیج اینستاتو مسدود میکنه و یا دسترسی ها و امکاناتتو محدود میکنه مثلا دیگه نمیتونی کامنت بزاری یا کسی رو لایک کنی و یا کسی رو فالو یا آنفالو کنی حتی در بعضی از موارد دیده شده که قابلیت گذاشتن پست هم از پیج شما میگیرن . . برای همین این روش دیگه توصیه نمیشه و بهتره از روش های طبیعی بسیار زیادی که هست به عنوان مثال : تولید محتوای ارزشمند و با کیفیت ، هشتگ گذاری مناسب و مربوط به پست و . . . استفاده بشه.

به انجمن وبمستر خاکستری، تخصصی ترین انجمن دیجیتال مارکتینگ در ایران خوش آمدید. شما در اینجا می توانید به بحث و تبادل نظر در حوزه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی بپردازید.

عضویت شما در این انجمن، به معنای پذیرفتن تمامی قوانین انجمن می باشد.

جدیدترین مقالات در وبمستر خاکستری

روش های افزایش ترافیک وبسایت

همه چیز درباره سوشیال سیگنال

محتوا سازی در اینستاگرام

ثبت نام دوره رایگان سئو محتوا

...